Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Україна показала НАТО унікальну систему керування боєм та стеження за противником

Вадим Добровольський
Вадим Добровольський Редактор стрічки новин
27 жовтня 2022 2 хвилин читання

Система Delta українського розроблення призначена для контролю бою та всеосяжного стеження за ворогом. Вона забезпечує об'ємне розуміння поля бою в режимі реального часу.

На спеціалізованому закритому заході Tide Spirit українська делегація представила унікальне military-tech-рішення — платформу Delta. Систему презентував міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Михайло Федоров
міністр цифрової трансформації

Україна є найкращим полігоном, оскільки ми маємо можливість перевірити всі гіпотези в бою та запровадити революційні зміни у військовій техніці та сучасній війні. І я вірю, що у партнерстві з країнами НАТО, особливо щодо розвитку технологічних можливостей, ми швидше здобудемо заслужену перемогу.

Систему створили у Центрі інновацій та розвитку оборонних технологій Міноборони за стандартами НАТО, тому вона сумісна з аналогічними рішеннями, які використовують армії країн-членів альянсу.

Система контролю бою Delta: можливості

Система призначена для збирання, оброблення та відображення інформації про ворожі та свої сили на полі бою. Delta дає змогу підрозділам, командирам і техніці бачити наживо все, що відбувається на полі бою.

Delta інтегрує на цифрову мапу всю інформацію про противника від різноманітних джерел і розвідки. Система може працювати на будь-якому пристрої — ноутбуці, планшеті або телефоні.

Система оснащена сучасними засобами моніторингу підозрілої активності. Кіберпідрозділи союзників України від 2021 року постійно перевіряють систему на вразливості, спроби проникнення, витік даних тощо.

Tide Spirit — один із ключових майданчиків НАТО для обміну ідеями з адаптації альянсу до технологічних змін та впровадження military-tech-рішень.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

НАТО визнало росію країною-терористом, місія Artemis 1 дісталася Місяця, український дрон eBOSH пройшов випробування. Ранкова SPEKA

Вадим Добровольський 22 листопада 2022 08:00

В Україні запустили ще 3300 станцій мобільного зв'язку

Руслан Сорока 21 листопада 2022 16:34

Парламентська асамблея НАТО визнала росію державою-терористом

Руслан Сорока 21 листопада 2022 15:47

Морський флот дронів: за добу задонатили 120 млн грн. Один дрон дарують IT-компанії

Ольга Кротовська 12 листопада 2022 13:23

Україна отримає перший у світі флот морських дронів

Катерина Колонович 11 листопада 2022 14:30