Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Uber заплатить $950 млн за Foodpanda Taiwan

Олеся Дерзська
Олеся Дерзська
14 травня 2024 2 хвилин читання

Гігант Uber хоче купити тайванський департамент Foodpanda, що належить німецькому Delivery Hero, за $950 млн готівкою, пише TechCrunch.

Для чого Uber купує Foodpanda Taiwan?

Це — частина стратегії Uber щодо розширення на азійському ринку, особливо на території Тайваню. За інформацією TechCrunch, угода може також означати що Delivery Hero намагається непомітно зменшити свої позиції на тому ж ринку — оскільки бізнес продає й інші активи у Південно-Східній Азії.

У рамках угоди Uber також отримує частку в Delivery Hero. Компанія придбає акції Delivery Hero на 300 мільйонів доларів. Ця угода — одна з найбільших міжнаціональних придбань для Тайваню — буде завершена у 2025 році. 

Що відомо про Foodpanda?

Foodpanda — це застосунок для смартфона, що дозволяє замовити доставлення їжі або харчів з магазинів. Foodpanda належить компанії Delivery Hero, що також базується в Німеччині. Щоправда, сам застосунок Foodpanda загалом націлений на Азію. Delivery Hero — це служба доставлення їжі, що працює у понад 70 країнах по всьому світі. 

Що відомо про компанію Uber?

Uber — це американський технологічний гігант, відомий своїм застосунком для пошуку та оплати таксі. Застосунок Uber доступний у 67 країнах та 200 містах. Компанія створила тренд на подібні застосунки для таксі та зрештою інші компанії також успадкували цю модель бізнесу. Зараз Uber фокусується на азійському регіоні.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Морський дрон із дальністю понад 550 км розробляє Тайвань

Владислав Паливода 6 червня 2024 07:00

Intel конкурує з AMD з випуском нових серверних процесорів

Олеся Дерзська 5 червня 2024 21:13

Китайські ШІ-компанії розробляють менш потужні процесори

Олеся Дерзська 5 червня 2024 15:54

Тайвань звинувачує китайського постачальника Apple у крадіжці технологічних талантів

Вікторія Рудзінська 31 травня 2024 07:57

Uber One збільшує бонуси для членів, обіцяючи ексклюзивні заходи

Вікторія Рудзінська 8 травня 2024 18:21