Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

У США набуває популярності криптоастрологія: чи це працює

Максим Красіков
Максим Красіков Редактор стрічки новин
25 травня 2024 3 хвилин читання

Американські криптотрейдери активно почали радитись з криптоастрологами, які прогнозують зростання чи падіння біткоїна на основі фаз Місяця чи руху планет.

Зокрема, вони вірять у те, що біткоїн зростає під час спаду Місяця. Фінансовий прогнозист із Сан-Франциско Марсіліо Мусінг проаналізував середній відсоток прибутковості біткоїна за 15 хвилин на всіх ринках від квітня 2020 року дотепер і виявив, що спадна фаза місячного циклу корелює на 350% кращою середньою прибутковістю, ніж під час фази зрослого місяця.

Також вони опираються на дані руху планет. За їх словами Марс в Овні впливає на хороші показники біткоїна, і всі три астрологи мають дані, що, як вони стверджують, показують, що транзити Сатурну, особливо з’єднання, у натальній мапі біткоїна мають 80%-ву ймовірність відкату біткоїна. Але кожен прогнозист має свій метод визначення того, які планети найбільше впливатимуть на рух біткоїна.

Наскільки це популярно

Марсіліо залучає приватних клієнтів за допомогою постів на X, де у нього 10 тис. підписників, а також ділиться своїми даними у Tableau і на YouTube.

 Фінансова астрологиня із Сан-Франциско під ніком Stellar Prophet стверджує, що серед її клієнтів є керівник вищої ланки Google і хеджфонд (але відмовляється називати їхні імена заради їхньої і своєї репутації).

Тим часом фінансовий астролог із Сіетла, відомий як Крипто Дамус (справжнє ім’я Роберт Вайнштейн), публікує свої загальні прогнози для аудиторії з 38,3 тис. підписників на X.

Чи це працює

Гжегож Дроздз, ринковий аналітик фінансової платформи Conotoxia, вважає, що цифра у 350% вводить в оману, оскільки на середнє арифметичне надто впливають екстремальні значення. Хоча максимуми цін на біткоїн зазвичай бувають під час фаз спаду, це статистично не свідчить про те, що фази спаду є загальними періодами підвищеної прибутковості біткоїна — кореляція не дорівнює причинно-наслідковому зв’язку. «Це не означає, що інвестування під час будь-якої фази місяця дає статистичну перевагу у майбутньому», — говорить він.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Розетка, ДТЕК Мережі, Аврора та ще 9 українських компаній здобули премію “Вчасно.Кращі Незламні” за цифровізацію бізнесу

Ольга Топольська 9 годин тому

ВАУ-новинки в Цитрус. Lydsto: огляд товарів

Анна Старкова 20 червня 2024 12:49

Благодійна конференція «Вчасно.Кращі Незламні» обʼєднає найкращі практики цифровізації бізнесу

Ольга Топольська 19 червня 2024 16:19

Глобальний ринок криптобанкоматів зріс на 64% за рік

Олеся Дерзська 17 червня 2024 13:33

ШІ в медіа не довіряють більшість американців та британців

Олеся Дерзська 17 червня 2024 07:43