Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

У Кривому Розі з'явилися школи в укриттях

Владислав Паливода
Владислав Паливода Новинар SPEKA
11 червня 2024 2 хвилин читання

У Кривому Розі навчатимуть дітей в укриттях. Благодійний фонд savED за підтримки компанії EPAM облаштували спеціальні місця у 6 школах міст, йдеться у прес-релізі. 

Діти та вчителі отримали комфортні та, головне, безпечні місця в укриттях 6 шкіл Кривого Рогу. Це дозволить проводити навчання в умовах постійних ракетних обстрілів з боку росії та можливих відключеннях електроенергії, що погано впливає на навчання дітей. 

Фото одного з укриттів у Кривому Розі  Фото одного з укриттів у Кривому Розі 
Як наслідок – діти суттєво відстають в уміннях і навичках. Про це говорять самі вчителі й це доводять дослідження, наприклад PISA. Тому ми у фонді savED піклуємося про те, аби діти мали доступ до освіти, а разом із тим і мали змогу надолужувати втрачене. Облаштовуючи разом із партнерами такі центри в укриттях, ми даємо дітям додаткові освітні можливості, створюємо для них мотивуючий простір для розвитку.
Олександра Шевченко, керівниця відділу партнерств благодійного фонду savED

На облаштування центрів навчання в укриттях компанія EPAM у співпраці з фондом savED виділили 600 тис. грн. На ці гроші закупили меблі та техніку для безпечного навчання дітей. Там проводитимуть заняття з математики, української та англійської мови.  

Фото одного з укриттів у Кривому Розі Фото одного з укриттів у Кривому Розі
В умовах війни наше завдання – не просто вижити. Наша мета – зберегти і посилити інтелектуальний потенціал країни. Віримо, що перемагають освічені нації. Раді, що шість таких безпечних просторів з’явилося в країні. Ми не можемо взяти паузу на період війни, щоб згодом «довчити» дітей. Освіта – це шлях, в якому має бути тяглість, послідовність.
Артем Нікутов, керівник дніпровського офісу ЕРАМ

Це вже не вперше, коли компанії допомагають освіті в Кривому Розі. У минулому році вони створили сайт, де збирають кошти на відновлення шкіл. 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як ефективно інтегрувати ветеранів та ветеранок: RazomTech від Kharkiv IT Cluster 4 липня

Олеся Дерзська 20 червня 2024 18:09

Кіпр заборонить мобільні у школах

Владислав Паливода 20 червня 2024 09:32

У ХНУРЕ відкрився навчальний простір в укритті

Олеся Дерзська 12 червня 2024 15:53

EPAM безплатно навчить освітян ІТ та цифрової доступності

Олеся Дерзська 11 червня 2024 17:09

Нова пошта побудує більше укриттів у відділеннях

Олеся Дерзська 5 червня 2024 20:01