Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Twitter почне «відбирати» старі галочки верифікації з 1 квітня

Анастасія Ковальова
Анастасія Ковальова Журналіст
25 березня 2023 2 хвилин читання

Twitter з 1 квітня почне видаляти всі застарілі сині «галочки» з платформи, які були отримані до покупки компанії Ілоном Маском. Однак, щоб зберегти свою верифікацію, користувачі можуть передплатити платну послугу Twitter Blue.

У грудні Ілон Маск заявив, що Twitter планує вилучити старі «галочки верифікації». Раніше ці знаки відзначали перевірені облікові записи фізичних та юридичних осіб та видавалися безкоштовно. Однак після покупки компанії Маском ситуація змінилася. Як повідомляє соцмережа, починаючи з 1 квітня, компанія проведе ревізію та скасує верифікацію через «сині галочки». Однак, щоб зберегти статус перевіреного облікового запису, користувачі можуть придбати платну передплату Twitter Blue.

Тепер користувачі можуть придбати галочку верифікації, оформивши передплату на Twitter Blue. Вартість передплати становить 8 доларів на місяць для комп'ютерних користувачів та 11 доларів для мобільних пристроїв. Крім того, змінилися і кольори галочок: сині галочки залишилися для приватних користувачів, золоті – для великих компаній, а сірі – для урядових організацій.

Додатково до можливості збереження галочки верифікації, передплата Twitter Blue також надає інші переваги, такі як можливість створювати більш довгі твіти та редагувати їх, а також скасовувати опубліковані твіти.

Нагадаємо, Маск хоче відродити конкурента TikTok — відеосервіс Vine.

Підписуйтеся на наші соцмережі

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

ЄС звинувачує Х Ілона Маска у порушенні правил онлайн-контенту

Вікторія Рудзінська 12 липня 2024 20:35

Другий пацієнт отримає Neuralink в цьому місяці

Владислав Паливода 11 липня 2024 20:57

X додасть дизлайки під пости

Вікторія Рудзінська 10 липня 2024 18:01

X Ілона Маска вивчає нові можливості інтеграції Grok у свою соцмережу

Вікторія Рудзінська 7 липня 2024 19:51

Ілон Маск хоче уникнути суду через Twitter

Олеся Дерзська 6 липня 2024 19:31