Tesla знову перенесла виробництво Cybertruck. Компанія змінила дату випуску електропікапа на кінець 2023 року.
Компанія Tesla розпочала серійне виробництво електричної вантажівки Semi. Постачання клієнтам, першим з яких є компанія Pepsi, відбудеться вже 1 грудня 2022 року.
Згадуємо найцікавіші події 3 жовтня.
В третьому кварталі 2022 року компанія Tesla поставила клієнтам 343 830 електромобілів. Це новий рекорд з початку поточного року, а найбільшою популярністю користувалися Model 3 та Model Y.
Глава компанії Tesla Ілон Маск на нічній презентації Tesla AI Day 2022 продемонстрував два прототипи людиноподібного робота Optimus, які умовно зараховують до різних поколінь.
У Сан-Франциско власник електромобіля Tesla подав судовий позов проти компанії-виробника. У ньому він звинувачує саму компанію та її генерального директора Ілона Маска в тому, що вони «оманливим шляхом» продають розширені функції допомоги водієві «Автопілот», повідомляє The Verge.
Tesla втричі наростила обсяги постачання своїх електромобілів китайського виробництва після модернізації заводу в Шанхаї. Про це пише Bloomberg.
Згадуємо головні новини 6 вересня.
До модельного ряду електромобілів Mercedes додали ще одну новинку — електричний седан Mercedes EQE. У компанії його називають конкурентом таким електромобілям, як Tesla Model S, Porsche Taycan, Audi e-tron GT, Lucid Air та BMW i4.
Бодіхакінг — досить популярний рух серед компʼютерних фанатів в усьому світі. Один з таких ентузіастів, американець Брендон Далалі (Brandon Dalaly), вживив собі в руку чип, який містить інформацію про нього, медичну карту, карту вакцинації від Covid, а також може бути використаний як ключ від будинку.
Згадуємо найцікавіші новини 10 серпня.
Ілон Маск, виконавчий директор та найбільший акціонер Tesla, продав майже на $7 млрд акцій Tesla. Про це пише The Wall Street Journal.
Компанія Tesla почне постачати свої електровантажівки Semi із запасом ходу понад 800 км цього року.
Tesla розробила нову версію свого даху із сонячних панелей Solar Roof (версію 3.5) і тепер тестує її вдома у своїх співробітників перед ширшим запуском.
Схоже, автовиробники вже не знають, як ще заробити на покупцях побільше грошей. Тренд на електромобілізацію залишає дедалі менше варіантів: сервіс простіше і деталей під ремонт або заміну не так багато, як у ДВЗ. На допомогу приходять сервіси за підпискою, тобто стягування абонплати за користування додатковими опціями.