Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Tencent відтермінувала продовження Assassin Creed на користь гри зі звірятками

Богдан Камінський
Богдан Камінський
21 березня 2024 4 хвилин читання

Китайський гігант відеоігрової індустрії Tencent переніс випуск високобюджетної гри Assassin's Creed Jade для смартфонів на 2025 рік та спрямував сотні розробників на проєкт DreamStar — просту гру в жанрі party games.

Про це пише Reuters.

Ця передислокація ресурсів відображає кілька ключових тенденцій, що спонукають Tencent до стратегічного повороту. По-перше, розробка відомих західних франшиз для мобільних пристроїв, як правило, має низьку прибутковість через високі роялті та витрати на маркетинг.

Водночас конкуренти Tencent, такі як NetEase та miHoYo, досягли проривних успіхів з нішевими та оригінальними іграми, що пропонують новий ігровий досвід. Ці проєкти розроблялися власними силами, що дозволяє компаніям зберігати весь прибуток.

Tencent успішно портував Call of Duty та PUBG на смартфони

Раніше Tencent мала успіх з портуванням хітів на кшталт Call of Duty та PUBG на мобільні платформи. Проте франчайзингові ігри вимагають високих витрат, включаючи роялті від 15% до 20% від продажів та маркетингові витрати до 40%.

Після низки невдач із франшизами, включно з передчасним закриттям Apex Legends Mobile та гри за мотивами серії Nier, Tencent вирішила бути більш вибірковою. Компанія зосередиться на меншій кількості бюджетних проєктів або іграх, що повторюють успішні ігрові формули.

На прикладі DreamStar Tencent робить ставку на жанр party games з простим геймплеєм і соціальними елементами, який став популярним завдяки Eggy Party від NetEase.

Глава Tencent закликав ігровий підрозділ працювати краще

20 березня Tencent повідомила про незначне зниження продажів ігор у IV кварталі. Загальний дохід від ігор у цьому кварталі незначно зросте порівняно з тим самим періодом минулого року.

Засновник і гендиректор Tencent Поні Ма закликав ігровий підрозділ компанії, який торік заробив $25 млрд, працювати краще та не відставати від конкурентів. Компанія також запустила Spring Bamboo Shoots Project з метою створення оригінальних ігор з новим геймплеєм.

В рамках цього проєкту Tencent пропонує бюджет до $42 млн на гру. Хоча це набагато менше за $139 млн для великих франшиз, ініціатива сигналізує про готовність компанія ризикувати щодо нетрадиційного дизайну ігор.

Tencent також почала наполягати на зниженні роялті до менш ніж 10% у деяких нових угодах.

Західні компанії також почали відходити від аутсорсингу розробки мобільних ігор до китайських компаній. Наприклад, Activision Blizzard, що належить Microsoft, нещодавно запустила Call of Duty Warzone Mobile на противагу Call of Duty Mobile від Tencent.

Що відомо про гру DreamStar від Tencent

DreamStar — це багатокористувацька мобільна гра в жанрі party-game. Вона вийшла на Android та iOS у грудні 2023 року.

Гравці в DreamStar стають «зірковими скарбами» — милими мультяшними персонажами, які досліджують парк розваг Chao Kai Xing Paradise. Вона поєднує мініігри, соціальні аспекти та створення контенту.

Трейлер DreamStar (Yuan Meng Star) — відео

Що відомо про гру Assassin's Creed Jade

Assassin's Creed Jade — це мобільна гра в популярній серії, дії якої розгортається в епоху династії Цінь (221-206 рр. до н.е.) в Стародавньому Китаї.

Гравці втілять роль юного асасина, який прагне розкрити таємниці та змови, що оточують падіння династії. На них чекає величезний відкритий світ, який можна досліджувати, використовуючи паркур, стелс та інші знайомі по серії Assassin's Creed механіки.

Окрім основного сюжету, Assassin's Creed Jade пропонує безліч додаткових завдань: пошук скарбів, виконання контрактів на вбивства, участь у змаганнях та багато іншого.

Гра матиме безплатну модель поширення з можливістю вдосконалення свого асасина за допомогою мікротранзакцій.

Трейлер Assassin's Creed Jade — відео

Раніше SPEKA писала, що Tencent почала розробляти мобільну версію Elden Ring.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Електротранспорт: актуально як ніколи!

Анна Старкова 21 травня 2024 12:45

Assassin's Creed розповість про Японію

Олеся Дерзська 20 травня 2024 15:11

У Львові відбудеться Science & Tech Fest OL

Ольга Топольська 20 травня 2024 12:43

Акції GameStop падають на фоні передбачуваного зниження чистих продажів

Вікторія Рудзінська 17 травня 2024 21:07

Вже майже тут: у Цитрус відкрито передзамовлення новеньких iPad Air та iPad Pro

Анна Старкова 17 травня 2024 10:35