Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Танковий потенціал росії на початку 2024 року

Вікторія Рудзінська
Вікторія Рудзінська
11 квітня 2024 2 хвилин читання

Підрахунок продемонстрував, що впродовж 5-7 місяців центральні бази резерву танків спорожніли майже на 400 одиниць танків.

Про це свідчить дослідження підготовлене та реалізоване колобарацією платформ Resurgam, Військовий Віщун та Mortis Aeterna.

За результами дослідження, середній темп виснаження баз складає до 70 од. на місяць.  Цей темп дозволяє перекривати поточні втрати, але сталість цього процесу протягом всього 2023 року та на початку 2024 року, разом із зменшенням якості техніки, що розконсервується, свідчить про досягнення «стелі масштабування» виробництва, модернізації та відновлення танків.

Аналіз основних бронетанкових заводів показав велику переповненість майданчиків, що свідчить про їхню перевантаженість. Дослідження охопило до 95% основних місць, де могли б зберігатись «танкові резерви ворога».

Цієї кількості ворогу має вистачити, аби безперебійно підтримувати відновлення танків до початку 2026 року. На фоні іншої інформації були виділені три основні сценарії виснаження танкових резервів ворога: «оптимістичний» — 12-18 місяців; «поміркований» — 18-24 місяці; «песимістичний» — понад 24 місяці.

Танковий потенціал росії на початку 2024 році Танковий потенціал росії на початку 2024 році

Темп розконсервації дещо впав порівняно з 2022/23 роком, але за результатами спостережень основною причиною в першу чергу є зменшення якості техніки, яка розконсервовується, що змушує танкоремонтні заводи витрачати більше часу та ресурсів на одиницю техніки. 

За результатами підрахунків дослідження, що охопило все,  що може хоч «гіпотетично» бути відновленим. Але технічний стан 3150 од., які залишаються на базах, дуже різний і часто дуже сумнівний. Найбільш придатними до відновлення залишають танки з 1311 баз.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Система РЕБ «Туман» захищає військових ЗСУ від дронів — відео

Владислав Паливода 8 годин тому

Наземний дрон «Лють» нищить росіян та зберігає життя військових ЗСУ — відео

Владислав Паливода 22 години тому

росія активно використовує Telegram для поширення пропаганди проти підтримки України

Владислав Паливода 28 травня 2024 20:21

Нові іранські бомби росія може використовувати для ударів по Україні

Владислав Паливода 28 травня 2024 17:52

Наземний броньований дрон створили українські розробники

Владислав Паливода 27 травня 2024 19:38