Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Steam відмовляється додавати ігри, створені за допомогою ШІ

Юлія Мирська
Юлія Мирська
30 червня 2023 2 хвилин читання

Компанія Valve вирішили заборонити використання ігор, елементи яких створені штучним інтелектом, повідомляє ArsTechnica. 

Анонімний розробник під ніком potterharry97 повідомив, що його гру на платформі Steam відхилили через використання елементів, створених штучним інтелектом, який, схоже, використовує матеріали, захищені авторським правом та належать третім особам. Юридичні права на мистецтво, створене штучним інтелектом, неоднозначні.

Valve повідомила, що не може видати гру, якщо potterharry97 не може підтвердити володіння правами на всі об'єкти інтелектуальної власності, на основі яких штучний інтелект створював художні елементи для гри.

Розробник вніс деякі зміни, щоб усунути ознаки штучного інтелекту, але Valve продовжує відмовляти у поширенні гри, пояснюючи це тим, що незрозуміло, чи має ШІ достатні права на навчальні дані, якими він був навчений створювати ці елементи у грі. 

Проте деякі ігри, які відкрито використовують штучний інтелект у своєму мистецтві, були доступні на Steam протягом кількох місяців.

Творці та розробники ігор можуть уникнути потенційних юридичних питань, використовуючи штучний інтелект для створення мистецтва на основі зображень, що перебувають у відкритому доступі та мають офіційні ліцензії, наприклад, Adobe Firefly. 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як штучний інтелект трансформує лікування захворювань очей

Владислав Миронович 14 годин тому

Meta та Google хочуть укласти ліцензійні угоди з голлівудськими студіями щодо інструментів ШІ

Вікторія Рудзінська 19 годин тому

Nissan використовує штучний інтелект для розробки Qashqai 2025

Вікторія Рудзінська 24 травня 2024 07:11

Lenovo збільшила доходи у четвертому кварталі на 9%, до $13,8 млрд

Вікторія Рудзінська 23 травня 2024 13:22

OpenAI підписує угоду з News Corp для доступу до новинного контенту

Вікторія Рудзінська 23 травня 2024 08:04