Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

США вважають високою загрозу кібератак з боку росії. Експерти закликали компанії пильнувати

Олександр Кульбачний
Олександр Кульбачний Журналіст
8 червня 2022 2 хвилин читання

У США високопосадовці у галузі кібербезпеки закликали компанії залишатися у стані підвищеної готовності до кібератак з боку росії.

Про це заявила керівниця Агенції з гарантування інфраструктурної та кібербезпеки США (CISA) Джен Істерлі під час міжнародної конференції з інформаційної безпеки у Сан-Франциско, повідомляє The Wall Street Journal.

За словами Істерлі, відсутність потужних атак на західну інфраструктуру від початку повномасштабної агресії щодо України не повинна знижувати пильність компаній.

«Я не думаю, що зараз ми перебуваємо у безпеці. Ми знаємо, що це частина плану дій росії — використовувати шкідливу кібератаку через організацію, що спонсорується державою, або через пов'язані злочинні групи», — зазначила вона.

Своєю чергою директор управління Білого дому з кібербезпеки Кріс Інгліс повідомив на конференції, що всі публічні попередження були засновані на оцінках розвідки США про те, що росія є реальною загрозою для суспільної інфраструктури.

Керівник управління кібербезпеки АНБ Роберт Джойс також заявив, що у США впевнені, що атаки були спланованими, під питанням лише терміни їх виконання.

«Зважаючи на дані розвідки, загроза була і залишається. У росіян є можливості, вони перебувають на етапі схвалення рішення про те, чи застосовувати їх і коли», — сказав він.

Нагадаємо, 30 травня українська делегація вперше взяла участь у засіданні керівного комітету CCDCOE — центру передових технологій з кібероборони НАТО. Засідання відбулося у штаб-квартирі центру в Таллінні.

CCDCOE — акредитований НАТО центр кібербезпеки та аналітичний центр, що спеціалізується на міждисциплінарних прикладних дослідженнях, аналізі, обміні інформацією, а також навчаннях щодо кіберзахисту.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як перевірити безпечність сайту: інструкція від Держспецзв'язку

Ольга Кротовська 24 червня 2022 13:51

Пастка безкоштовних ліцензій: чому системи кіберзахисту від глобальних компаній – не завжди панацея

Oleksiy Sevonkin 24 червня 2022 10:15

Zoom надала безкоштовний доступ до програм українським вишам та закладам профтехосвіти

Олександр Кульбачний 22 червня 2022 18:10

Криза в adult-індустрії триває: Pornhub залишився без двох топменеджерів

Наталія Миронова 22 червня 2022 15:48

Як зрозуміти, що смартфон зламали хакери: інструкція від Держспецзв'язку

Наталія Миронова 22 червня 2022 11:40