Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

США та ЄС залучать ШІ для пошуку альтернатив «вічним хімікатам» у виробництві чипів

Богдан Камінський
Богдан Камінський
6 квітня 2024 2 хвилин читання

Євросоюз та США домовилися залучити штучний інтелект до пошуку заміни стійким хімічним речовинам, які широко використовуються у виробництві напівпровідників.

Про це пише Bloomberg.

Зобов'язання є частиною висновків спільної Ради з питань торгівлі та технологій США та ЄС, що проходить цього тижня в Льовені, Бельгія.

Ми плануємо продовжити роботу над визначенням можливостей співпраці в галузі досліджень щодо альтернатив використанню пер- та поліфторованих речовин (PFAS) в мікросхемах
Рада з питань торгівлі та технологій США та ЄС

Сторони зобов'язалися «дослідити використання можливостей штучного інтелекту та цифрових двійників». На їхню думку, технології прискорять пошук відповідних матеріалів для заміни PFAS у виробництві напівпровідників.

PFAS, відомі як «вічні хімічні речовини», довгий час знаходяться в центрі занепокоєння через забруднення довкілля як у США, так і в Європі. Вони широко застосовуються в промисловості, але не розкладаються протягом дуже тривалого часу та можуть накопичуватися в організмі людини та навколишньому середовищі.

США та ЄС домовилися протидіяти старим чипам з Китаю

Крім пошуку альтернатив PFAS, США та ЄС також домовилися про співпрацю щодо моніторингу ринку застарілих або низькокласних напівпровідників. Існують побоювання, що Китай може збільшити інвестиції в такі мікросхеми, що спричинить спотворення ринку або його критичну залежність.

Ми продовжуватимемо збирати та обмінюватися інформацією про неринкову політику та практику, консультуватися щодо запланованих дій, і можемо розробити спільні заходи для усунення спотворюючого впливу на глобальний ланцюг поставок застарілих напівпровідників
Рада з питань торгівлі та технологій США та ЄС

Сторони також продовжать на три роки механізм раннього попередження про порушення в ланцюгах поставок та обмін даними про державну підтримку галузі напівпровідників.

Раніше SPEKA писала, що ЄС та США об'єднають зусилля проти китайських чипів.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Opera посилює співпрацю з Google для впровадження ШІ

Владислав Паливода 6 годин тому

Улітку школярі та студенти зможуть у Львові вивчити базові ШІ-технології

Кіра Іванова 10 годин тому

Netpeak розповість про технології Cloud Marketing та AI вже 30 травня

Кіра Іванова 11 годин тому

ЄС розбереться із законами та ChatGPT

Олеся Дерзська 16 годин тому

Samsung заохочують інвестувати

Олеся Дерзська 27 травня 2024 21:20