Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Росіяни атакували склади Червоного Хреста на Одещині та знищили гуманітарну допомогу

Ольга Горбенко
Ольга Горбенко Новинарка SPEKA
8 травня 2023 2 хвилин читання

Вночі 8 травня російські війська атакували, зокрема, склади із гуманітарною допомогою Українського Червоного Хреста на Одещині. 

Ракетним ударом по Одещині росіяни повністю знищили складське приміщення Одеської обласної організації Червоного Хреста України площею 1 тис. кв. м, повідомили у Товаристві.

На момент атаки, співробітників та волонтерів Червоного Хреста України на місці не було. Пожежа повністю знищила гуманітарну допомогу, яка знаходилась на складі. 

Наразі Одеська обласна організація Червоного Хреста призупинила надання гуманітарної допомоги та діяльність деяких проєктів.

«У Всесвітній День Червоного Хреста і Червоного Півмісяця ми шоковані і засмучені тим, що склад в Одесі та мобільна клініка в Миколаєві постраждали від бойових дій.

Напади на працівників, волонтерів, що надають гуманітарну допомогу, та гуманітарні об’єкти неприпустимі. Ніколи», 
прокоментували у Міжнародному Комітеті Червоного Хреста в Україні.

7 травня стався ракетний обстріл Миколаївщини, внаслідок якого пошкоджень зазнав мобільний шпиталь Миколаївської обласної організації Червоного Хреста України.

Внаслідок удару частина медичного обладнання, технічних засобів та меблів, які там знаходились, стали непридатними для подальшого використання. Наразі триває ліквідація наслідків обстрілу, після чого шпиталь запрацює у звичному режимі, проте вже в іншому місці. 

Співробітники та волонтери Українського Червоного Хреста не постраждали.

Раніше SPEKA розповідала, що майже опівночі 7 травня російські окупанти атакували Одещину із бомбардувальників дальньої авіації Ту-22м3. Загалом було вісім запусків з району мису Тарханкут (окупований Крим).

0
Прокоментувати
Інші матеріали

росія завдала ракетного удару по Дніпру — фото

Артем Житкевич 28 липня 2023 21:50

Які країни найбільше допомагають Україні

Назарій Присяжнюк 11 липня 2023 18:20

Челенджі воєнних часів: як використовувати відкриті дані під час війни

Яніна Шабанова 22 червня 2023 18:30

Як БФ Future for Ukraine Україна залучає іноземців для підтримки України та для чого їм медіамоніторинг

Платформа LOOQME 25 травня 2023 19:20

США працюють над 6G-зв’язком, як зміняться тарифи з роумінгом ЄС, Червоний Хрест потрапив у скандал через гру. Ранкова SPEKA

Руслан Сорока 22 квітня 2023 09:30