Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Ранкова SPEKA: платні підписки в Instagram, географічна експансія ЛУН Місто AIR та плюшки від PlayStation

Наталія Миронова
Наталія Миронова Relationship Manager at SPEKA
15 липня 2022 4 хвилин читання

Згадуємо найцікавіші події 14 липня.

В Instagram з'явилися платні підписки

Про це оголосив генеральний директор соцмережі Адам Моссері. Тепер блогери можуть просити за доступ до свого контенту від $0,99 до $99,99. Під пейвол можна помістити пости у стрічці, сторіз, прямі ефіри та доступ у групові чати. Профілі платних підписників отримають спеціальні фіолетові позначки, які свідчать, що вони підтримують блогера. Instagram тестував платні підписки у США від січня 2022 року. 

Чесно сказати, деякі блогери мають самі доплачувати за те, що хтось подивився їхній контент, аби компенсувати глядачам моральну травму.

Моніторинг ЛУН Місто AIR додали ще у п'ять міст

ЛУН розширює мережу моніторингу якості повітря ЛУН Місто AIR в Івано-Франківську, Тернополі, Ужгороді, Хмельницькому та Чернівцях. ЛУН шукає тестувальників станцій у цих містах. Станції надають безкоштовно у довгострокове тестування. Обовʼязковою є цікавість до якості повітря та любов до нових гаджетів.

Гаджети безкоштовно, на додаток цікава справа. Налітай!

Microsoft починає тестування нових змін інтерфейсу користувача панелі завдань Windows 11

Microsoft експериментує з новими змінами інтерфейсу користувача панелі завдань Windows 11. Гігант програмного забезпечення тестує повернення звичної панелі пошуку з Windows 10, а також значки повідомлень для розділу «Віджети» у Windows 11.

Нині Windows 11 постачають із кнопкою пошуку на панелі завдань, яка може бути вимкнена та відображає лише логотип пошуку. Microsoft тестує три різні візуальні зміни панелі завдань пошуку. Один експеримент — це звичайний значок пошуку, а два інші вмикають маленьку або велику панель пошуку на панелі завдань. Microsoft хоче отримати відгуки про ці зміни, перш ніж їх впровадять ширше .

А може, не будемо впроваджувати?

Керівник Google вважає, що Instagram та TikTok поглинають основні продукти Google — «Пошук» та «Мапи»

Загроза TikTok для бізнесу Google, як виявилося, не обмежується лише YouTube. Основні сервіси Google, зокрема «Пошук» та «Мапи», також піддаються впливу зростаючої переваги соціальних мереж та відео серед молодих користувачів, визнав старший віцепрезидент компанії Прабхакар Рагхаван.

Він ненароком зазначив, що молоді користувачі тепер часто звертаються до таких програм, як Instagram і TikTok, замість Google Search або Maps для пошуку інформації.

PlayStation представив нову програму лояльності

PlayStation Stars — абсолютно нова програма лояльності. Участь у програмі PlayStation Stars буде безкоштовною, коли її запустять наприкінці цього року. 

Ставши учасником програми, користувачі отримуватимуть винагороди під час виконання різних кампаній та заходів. У рамках кампанії «Щомісячна реєстрація» для отримання винагороди достатньо зіграти в будь-яку гру, тоді як інші кампанії вимагають перемоги у турнірах, отримання певних трофеїв або навіть стати першим гравцем, який отримав платину в блокбастері у вашому місцевому часовому поясі. Витратити очки лояльності можна буде у спеціальному каталозі. 

Залишилось дочекатися кінця року.

0
Прокоментувати
Інші матеріали