Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Південна Корея передала українським школярам 6 тисяч планшетів

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
30 грудня 2022 1 хвилин читання

Уряд Південної Кореї передав 6 тисяч планшетів для дітей в Україні для продовження навчального процесу. Про це повідомив міністр освіти та науки Сергій Шкарлет.

«За підтримки партнерів з розвитку ми продовжуємо забезпечувати цифровими пристроями українських освітян, які віддано навчають наших дітей за будь-яких умов», – зазначив міністр під час зустрічі з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Корея в Україні паном Кім Хьонг Те.

Планшети планують спрямувати учням шкіл, які не мають змоги навчатися у традиційному форматі. З планшетами вони отримають можливість навчатися дистанційно.

Пристрої отримають діти в Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Харківській та Херсонській областях.

Раніше SPEKA повідомляла, що українські педагоги отримали понад ще 7 тисяч хромбуків від Google та ЮНЕСКО. Загалом, в Україну вже передали понад 46 тис. девайсів. 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

SET University запускає магістерські програми з кіберзахисту

Ольга Горбенко 30 травня 2023 16:59

Google запускає в Україні новий Професійний сертифікат із кібербезпеки, продовжуючи ініціативи із захисту людей, бізнесу та урядів

Віталій Новак 29 травня 2023 06:50

Розумні штани, які повідомляють про розстебнуту ширіньку

Ганна Гілова 27 травня 2023 15:17

«Якщо ворог хоче знищити економіку твоєї держави, просте функціонування твого бізнесу — це вже відсіч». Інтерв’ю з CEO Netpeak Group Артемом Бородатюком

Єлизавета Гогілашвілі 26 травня 2023 15:08

Як БФ Future for Ukraine Україна залучає іноземців для підтримки України та для чого їм медіамоніторинг

Платформа LOOQME 25 травня 2023 19:20