Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

OpenAI відкриває API для GPT-4 для деяких розробників

Богдан Камінський
Богдан Камінський
7 липня 2023 2 хвилин читання

Компанія OpenAI оголосила про відкриття доступу до API для мультимодальної моделі GPT-4 для користувачів, які мають «історією успішних платежів».

Згідно з пресрелізом, нові розробники зможуть отримати доступ до API до кінця поточного місяця. Потім компанія планує підвищити ліміти «в залежності від доступності обчислювальних потужностей».

З березня мільйони розробників запросили доступ до GPT-4 API, і спектр інноваційних продуктів, що використовують GPT-4, зростає з кожним днем.
OpenAI

GPT-4 може генерувати текст та код, а також обробляти зображення. Однак остання функція поки що доступна не всім користувачам OpenAI. 

«Пізніше цього року» компанія надасть можливість розробникам точно налаштовувати GPT-4 та GPT-3.5 Turbo за допомогою власних даних.

Загальнодоступні API для DALL-E 2 та Whisper 

Компанія також зробила загальнодоступними API моделі генерації зображень DALL-E 2 та алгоритму перетворення мови в текст Whisper. 

Крім цього, OpenAI планує вимкнути застарілі моделі для «оптимізації обчислювальних потужностей». Починаючи з 4 січня 2024 року, GPT-3 та його похідні будуть недоступні та замінені новими «базовими моделями GPT-3».

Користувачі застарілих інструментів повинні будуть вручну оновити інтеграції до зазначеного терміну. Охочим продовжити використання налаштованих старих алгоритмів після 4 січня треба налаштувати заміну на нові базові моделі GPT-3.

Нагадаємо, SPEKA писала про зниження цін на GPT-4 та GPT-3.5 Turbo.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Samsung прискорила автоматизацію виробництва чипів

Артем Житкевич 4 години тому

Кіловатний прискорювач NVIDIA B200 Blackwell з'явиться в 2025 році

Артем Житкевич 6 годин тому

За п’ять років ШІ проходитиме будь-які тести на інтелект, впевнений голова NVIDIA

Богдан Камінський 9 годин тому

ЗМІ, техкомпанії та банки — хто і чому блокує використання штучного інтелекту

Олександр Тартачний 12 годин тому

OpenAI не згодна з позовом Ілона Маска

Юлія Мирська 15 годин тому