Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Онлайн-купівля квитків на поїзд для початківців

Спекотне промо
Спекотне промо
20 листопада 2023 4 хвилин читання

Кожен, хто колись купував квитки на поїзд за допомогою залізничної каси, знає, як це складно та довго. Потрібно проаналізувати маршрути, скористатися за потреби довідковою інформацією, а також відстояти чергу, якщо є попит на квитки. Крім того, потрібних квитків може не виявитися, а час уже витрачений.

Цих проблем можна позбутися, якщо скористатися механізмом купівлі квитків у режимі онлайн. Кожен охочий може виконати бронювання залізничних квитків на сайті Tickets.ua, де за лічені хвилини можна придбати потрібний квиток на той чи інший напрямок. Простота сервісу дозволить провести необхідні дії навіть новачкам, використовуючи ПК, планшет або смартфон.

Етапи купівлі квитків

  • 1.     Реєстрація на сайті.
  • 2.     Вибір маршруту.
  • 3.     Зазначення дати та години.
  • 4.     Вибір типу вагона та місць.
  • 5.     Введення персональних даних.
  • 6.     Оплата.
  • 7.     Отримання квитків.

Попередня реєстрація на сайті Tickets.ua дозволить у майбутньому не вказувати повторно свої дані, а також допоможе вивчати історію покупок, моніторити ціни та надасть можливість участі у програми лояльності. Під час реєстрації потрібно вказати ім'я, прізвище, електронну пошту, підібрати надійний пароль та вказати номер телефону. Потрібно прийняти умови договору оферти та дати згоду на обробку особистих даних. Щоб не витрачати час на вказівку даних, можна увійти через Google, Twitter або Apple ID. Після цього слід активувати профіль через електронну пошту.

У великій формі у верхній частині сайту необхідно вибрати залізничні квитки та вказати напрямки поїздки  – звідки і куди. Обов'язково вказується дата поїздки туди й назад, але можна вказати й один напрямок.

За наявності поїздів у вибраному напрямку користувач отримає відповідні пропозиції. По тому самому напрямку може їздити кілька поїздів з різним часом і типом вагонів – люкс, 2 або 1 клас, купе або плацкарт. Звідси і буде відмінність у ціні. Необхідно вибрати потрібний напрямок та натиснути на ціну, після чого покупець перейде на сторінку вибору квитків. Вони вказуються на схемі вагона поїзда, де можна вибрати нижнє чи верхнє місце, або купе залежно від обраного типу вагона заздалегідь.

Як тільки місце вибрано, необхідно вказати інформацію про себе, активувати додаткові послуги (дріп-каву, напій або авторський чай), функцію швидкого повернення, SMS-нагадування та багато іншого. Далі — оплата банківською картою шляхом введення фінансової інформації або через сторонні послуги. Як тільки оплата пройшла, користувач отримує квитки на електронну пошту.

Поради для початківців

Важливо пройти реєстрацію та вказати особисту інформацію, а також за можливості вказати дані платіжного інструменту, щоб у майбутньому повторно їх не вказувати. Це дозволить автоматизувати та прискорити процес. Квитки необхідно бронювати заздалегідь, особливо на популярні напрямки. Це підвищує можливість купівлі потрібного місця.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Панування російської закінчується: у 2023 майже 30% користувацьких запитів в онлайні — українською

Наталія Раскопа 8 листопада 2023 16:00

Amazon планує запустити сервіс онлайн-покупок у Південній Африці

Юлія Мирська 17 жовтня 2023 19:39

Купувати продукти без глютену, лактози та цукру онлайн у VARUS стало зручніше

Віталій Новак 15 вересня 2023 16:29

В OLX розповіли, як не стати жертвою шахраїв

Богдан Камінський 14 вересня 2023 17:20

TikTok Shop офіційно стартує у США

Юлія Мирська 13 вересня 2023 11:00