Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

VR-гарнітура від Meta стає доступною для сторонніх виробників

Вікторія Рудзінська
Вікторія Рудзінська Новинарка SPEKA
22 квітня 2024 2 хвилин читання

Meta офіційно заявила про відкриття операційної системи Quest OS для використання іншими виробниками подібної техніки, як-от Asus, Lenovo та Xbox від Microsoft.

Про це повідомляє TechCrunch.

Відкрита система, яка тепер називається «Meta Horizon OS», дозволяє розробникам отримувати доступ до таких технологій, як відстеження очей, обличчя, рук і тіла, а також проходження високої роздільної здатності, що є популярною функцією віртуальної реальності, за допомогою якої користувачі можуть бачити навколишній світ в окулярах. Компанія каже, що всі майбутні гарнітури можна підключати через застосунок Meta Quest на пристроях iOS і Android.

Повідомляється, що Microsoft об’єднується з Meta для створення «обмеженого видання Meta Quest, натхненного Xbox». Asus і Lenovo, в свою чергу, створюють гарнітури, розроблені для конкретних випадків використання. Наприклад, Asus розробляє гарнітуру, призначену для ігор, тоді як Lenovo хоче, щоб її пристрій був «для продуктивності, навчання та розваг».

Meta Horizon OS з’являється тоді, коли війни VR/AR між Meta, Apple і Sony продовжують набирати обертів. Хоча відкрита операційна система, безумовно, є стратегічним кроком для компанії, однак залишається питання, чи дасть це Meta перевагу в перегонах та чи взагалі гарнітури, схожі на Quest, будуть популярні.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

ChromeBook Plus отримають Google Gemini

Олеся Дерзська 29 травня 2024 15:40

Lenovo збільшила доходи у четвертому кварталі на 9%, до $13,8 млрд

Вікторія Рудзінська 23 травня 2024 13:22

Microsoft випустила Copilot+: нові ПК з підтриманням штучного інтелекту

Вікторія Рудзінська 20 травня 2024 22:17

Пристрої Lenovo та Motorola заборонили у Німеччині

Владислав Паливода 13 травня 2024 11:16

Asus анонсував нову консоль ROG Ally X

Олеся Дерзська 10 травня 2024 14:43