Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Netflix запускає можливість стримінгу ігор на телевізорах

Юлія Мирська
Юлія Мирська
15 серпня 2023 2 хвилин читання

Компанія Netflix випустила контролер для телевізійних ігор на пристроях iOS та офіційно оголосила, що розширила свої плани щодо можливості підписки на стримінг ігор, повідомляє ArsTechnica. Ця підписка охоплюватиме не лише мобільні пристрої, але й ПК та Mac через інтернет.

Майк Верду, віцепрезидент з ігор у Netflix, оголосив про початок обмеженого бета-тестування для обраних користувачів у Канаді та Великій Британії на окремих телевізорах від 14 серпня 2023 року. Тестування також можливе на ПК через офіційний сайт Netflix протягом наступних кількох тижнів.

Перші дві гри доступні на великих екранах: Oxenfree 2, візуально-романтична пригода від студії Night School Studio, що належить Netflix, та Molehew's Mining Adventure, аркадна гра про видобуток коштовного каміння.

Ці ігри і майбутні проєкти будуть доступні для стримінгу. Телевізійні тестери зможуть використовувати Netflix-контролери, а користувачі ПК та Mac зможуть грати з клавіатурою і мишею.

Ініціатива спрямована на розширення доступу до ігор і вже сумісна з популярними стримінговими боксами, як-от Amazon Fire TV, Chromecast, Nvidia Shields, Roku та іншими.

Netflix також має підрозділ мобільних ігор, який надає підписникам можливість грати в ігри на iOS та Android-пристроях через App Store та Google Play. Це допомагає Netflix розширювати свою аудиторію та привертати нових користувачів.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

PlayStation 5 краще підходить для ігор, ніж ПК — Sony

Артем Житкевич 8 грудня 2023 23:22

Результати The Game Awards 2023. Хто переміг у номінаціях шоу

Назарій Присяжнюк 8 грудня 2023 17:51

У 2024 році обсяги постачання ПК збільшаться на 7,6 % — Canalys

Артем Житкевич 1 грудня 2023 19:08

Microsoft Phone Link дозволить перетворювати Android-смартфони на вебкамери

Богдан Камінський 1 грудня 2023 16:33

Найкращі ігри 2023 року, які вас точно зацікавлять

Назарій Присяжнюк 28 листопада 2023 08:00