Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Найвідоміша ігрова мишка Logitech стала ще кращою

Анастасія Ковальова
Анастасія Ковальова Журналіст
9 березня 2024 3 хвилин читання

Цього тижня Logitech випускає оновлення мікропрограми для своєї популярної миші G Pro X Superlight 2, яке забезпечить частоту відгуку 4 кГц. Вищий коефіцієнт опитування призначений для гравців із високою роздільною здатністю/низькою чутливістю в грі, які грають у кіберспортивні комп’ютерні ігри, саме для них Logitech продає свою серію мишей Superlight.

Вищий коефіцієнт опитування на миші по суті означає, що під час візуалізації кадру ви отримуєте більш свіжу та точнішу позицію курсора на екрані. Час затримки між курсором і місцем його відображення на екрані зменшується, чим вищий коефіцієнт опитування.

По-перше, для користувачів PRO X Superlight 2 ми раді поділитися новим оновленням мікропрограми для вашої миші, яке безкоштовно збільшить швидкість відгуку до 4 кГц. Після оновлення мікропрограми ви зможете отримати доступ до вищої частоти опитування за допомогою наявного бездротового ключа.

Високі показники опитування звучать чудово, але вони спрацьовують лише тоді, коли вашій миші потрібно досягти цього показника. Отже, частота опитування 4 кГц не означає, що ваша миша постійно забезпечує 4000 оновлень за секунду; швидше, це просто означає, що він здатний це зробити.

Проте те, як усе це перетворюється на відчутну різницю, ще залишається предметом дебатів. YouTuber Optimum, який знімає кілька дуже глибоких відео про комп’ютерні ігри, кілька місяців тому дивився на вищі показники опитування. Optimum виявив, що вам потрібно буде встановити DPI 1600 або вище, щоб досягти максимальної точки насичення, щоб змусити мишу оновити достатньо, щоб скористатися перевагами режиму 4 кГц, і навіть тоді немає очевидних ознак покращеної плавності чи реакції .

Якщо ви хочете ввімкнути режим 4 кГц на G Pro X Superlight 2, то оновлення мікропрограми доступне через додаток G Hub прямо зараз. Вам потрібно буде підключити мишу до ПК, оскільки і миша, і бездротовий приймач отримають оновлене мікропрограмне забезпечення. Однак новий режим 4 кГц займе більше часу роботи батареї, але це ціна, яку вам доведеться заплатити, щоб, можливо, зробити цей життєво важливий удар у голову трохи швидше.

Нагадаємо, що Logitech G, ігровий підрозділ Logitech, представив динамічний USB-мікрофон Yeti GX.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Огляд Logitech Zone 300 Wireless Headset: легка гарнітура для роботи та дозвілля

Владислав Миронович 7 годин тому

Нові навушники від Logitech фільтрують фоновий звук

Олеся Дерзська 12 червня 2024 20:55

Logitech випустив нову лінійку клавіатур та мишей для Mac

Олеся Дерзська 1 червня 2024 19:22

Logitech випустив ігрову мишку G Pro X Superlight 2 для Windows

Олеся Дерзська 31 травня 2024 21:36

Logitech представив ультратонку клавіатуру, яка підключається відразу до трьох девайсів

Богдан Камінський 27 березня 2024 15:16