Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

На об'єктах критичної інфраструктури проведуть аудит кібербезпеки

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
24 березня 2023 2 хвилин читання

Держспецзв'язку допоможе підготувати незалежних аудиторів, які перевірять інформаційну безпеку на об'єктах критичної інфраструктури.

Як повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук, таке рішення Кабінет Міністрів прийняв на засіданні сьогодні, 24 березня. 

«Порядок визначає механізм організації та проведення незалежного аудиту інформаційної безпеки на обʼєктах критичної інфраструктури та вимоги до його проведення. Доручено Адміністрації Держспецзв'язку забезпечити затвердження вимог до аудиторів інформаційної безпеки на обʼєктах критичної інфраструктури та порядку їх атестації», — повідомив Мельничук. 

Своєю чергою, у Держспецзв'язку зазначили, що за результатами проведення аудиту у звітах надаватимуть рекомендації щодо усунення виявлених недоліків у системах інформаційної безпеки.

«Держспецзв'язку забезпечить проведення аналізу звітів за результатами незалежного аудиту інформаційної безпеки та надання узагальненої інформації до РНБО України та КМУ», — повідомили у відомстві.

Раніше SPEKA повідомляла, що розробник ІТ-рішень для держсектору України «ІТ-Інтегратор» завершив впровадження першої в країні системи інформаційної безпеки АСУТП.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Кіберзлочинці націлилися на українських бухгалтерів

Владислав Паливода 22 травня 2024 07:00

Міноборони створить воєнний застосунок Резерв+

Олеся Дерзська 17 травня 2024 14:54

Кабмін призначив двох нових заступників міністрів

Олеся Дерзська 17 травня 2024 13:14

Мобільні пристрої військових ЗСУ атакують російські хакери

Владислав Паливода 15 травня 2024 11:32

Хакери кремля атакували водопостачання у США

Олеся Дерзська 9 травня 2024 19:40