Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

На об'єктах критичної інфраструктури проведуть аудит кібербезпеки

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
24 березня 2023 2 хвилин читання

Держспецзв'язку допоможе підготувати незалежних аудиторів, які перевірять інформаційну безпеку на об'єктах критичної інфраструктури.

Як повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук, таке рішення Кабінет Міністрів прийняв на засіданні сьогодні, 24 березня. 

«Порядок визначає механізм організації та проведення незалежного аудиту інформаційної безпеки на обʼєктах критичної інфраструктури та вимоги до його проведення. Доручено Адміністрації Держспецзв'язку забезпечити затвердження вимог до аудиторів інформаційної безпеки на обʼєктах критичної інфраструктури та порядку їх атестації», — повідомив Мельничук. 

Своєю чергою, у Держспецзв'язку зазначили, що за результатами проведення аудиту у звітах надаватимуть рекомендації щодо усунення виявлених недоліків у системах інформаційної безпеки.

«Держспецзв'язку забезпечить проведення аналізу звітів за результатами незалежного аудиту інформаційної безпеки та надання узагальненої інформації до РНБО України та КМУ», — повідомили у відомстві.

Раніше SPEKA повідомляла, що розробник ІТ-рішень для держсектору України «ІТ-Інтегратор» завершив впровадження першої в країні системи інформаційної безпеки АСУТП.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Загроза ШІ для людства не менша за ядерну війну: лідери галузі об'єдналися для вирішення проблеми

Юлія Даниленко 10 годин тому

Курс з кібербезпеки від Google: пройти навчання безкоштовно можуть 5 тис. українців

Ольга Горбенко 30 травня 2023 14:47

В Україні активізувалися фішери — звіт Microsoft Cyber Signals

Ганна Гілова 30 травня 2023 10:29

Google запускає в Україні новий Професійний сертифікат із кібербезпеки, продовжуючи ініціативи із захисту людей, бізнесу та урядів

Віталій Новак 29 травня 2023 06:50

Співробітники TikTok діляться між собою особистими даними користувачів

Ганна Гілова 26 травня 2023 10:43