Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Microsoft запустила підписку Copilot Pro за $20 на місяць

Богдан Камінський
Богдан Камінський
16 січня 2024 2 хвилин читання

Компанія Microsoft офіційно представила Copilot Pro — щомісячну підписку вартістю $20, яка надає користувачам доступ просунутих функцій ШІ-помічника.

Microsoft представила підписку Copilot Pro — відео

За даними компанії, підписники отримають доступ до останніх моделей GPT компанії OpenAI, можливість використовувати Copilot в пакеті програм Microsoft 365 тощо. Зокрема, передплатники вже можуть отримати пріоритетний доступ до моделі GPT-4 Turbo під час пікових навантажень.

Copilot Pro також надає кращі можливості для створення зображень зі штучним інтелектом. Цей процес відбуватиметься швидше і забезпечуватиме вищу якість зображень, з додатковим форматуванням в альбомній орієнтації. 

Крім цього Microsoft представила Copilot GPT — нову функцію, яка дозволить налаштувати Copilot на конкретні теми, такі як фітнес, подорожі, кулінарія тощо. Згодом користувачі платної підписки також зможуть створювати власні чатботи.

Ціна та доступність Copilot Pro

Copilot Pro коштує $20 на місяць за користувача. Якщо в родині потрібен доступ кільком людям, кожну підписку необхідно оформлювати окремо.

Сервіс працює на ПК, планшетах та мобільних пристроях. Зокрема компанія офіційно представила застосунки Copilot для iOS і Android, реліз яких відбувся наприкінці минулого року.

Окрім Copilot Pro, Microsoft випустила Copilot для Microsoft 365 для невеликих компаній у підписках Business Premium і Business Standard. Вартість становить $30 на місяць за людину, а кількість місць — від одного до 299.

Раніше SPEKA писала, що Microsoft перейменувала Bing Chat на Copilot.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Viber запровадив ШІ-зміст в усіх чатах

Олеся Дерзська 21 годину тому

Понад $1 млрд інвестує Oracle у штучний інтелект та хмарні обчислення в Іспанії

Владислав Паливода 21 червня 2024 09:02

ВАУ-новинки в Цитрус. Lydsto: огляд товарів

Анна Старкова 20 червня 2024 12:49

Робота пришвидшується, але замовлень меншає: як ChatGPT та інші нейромережі впливають на ринок фрилансу

Олександр Тартачний 20 червня 2024 09:00

Як змінилась екосистема ШІ в Україні за десять років — дослідження

Вікторія Рудзінська 19 червня 2024 20:48