Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Meta оголосила, що Facebook дозволить створювати декілька профілів з одного акаунту

Дмитро Мухін
Дмитро Мухін
24 вересня 2023 3 хвилин читання

Тепер Facebook дозволить користувачам створювати декілька профілів з одного облікового запису. Це допоможе людям розділити сім’ю та роботу на платформі соціальних мереж, якщо виникне така нагальна потреба. Про це йдеться у повідомленні META.

Незалежно від того, чи ви новачок у Facebook, чи давній користувач, ви можете розділити свої особисті та професійні стосунки або зберегти один профіль, прив’язаний до спільноти, до якої ви належите, а інший — лише для друзів. Створення кількох особистих профілів дозволяє легко впорядкувати, з ким ви ділитеся та який вміст бачите для різних сторін свого життя. Подумайте про один профіль для гурманів, які вам подобаються, і інший, щоб не відриватися від друзів і родини. 
Повідомлення META

До одного облікового запису можна буде додати до чотирьох нових профілів. З кожним профілем користувачі можуть зв’язуватися з різноманітними спільнотами чи людьми, на основі яких буде налаштована стрічка. Крім того, користувачі можуть легко перемикатися між різними профілями без входу в систему.

Компанія також повідомила, що на момент запуску деякі функції можуть бути недоступні для додаткових профілів. Ці функції включають знайомства, ринок, професійний режим, месенджер і платежі. Однак компанія повідомила вони працюють над тим, щоб додати функцію месенджера для додаткових профілів.

Зосереджуючись на безпеці інших користувачів, у Meta заявили, що додаткові профілі, створені користувачами, не повинні видавати себе за інших.

Наша давня політика щодо цілісності облікового запису та автентичної ідентифікації стверджує, що ваш основний профіль у Facebook має бути на те ім’я, яке ви використовуєте в повсякденному житті — і це не змінюється. Ви можете вибрати будь-яке ім’я для додаткових профілів, але не для основного профілю. Ми як і раніше прагнемо запобігати видаванню себе за іншу особу та введенню в оману, тому додаткові профілі не можуть видавати себе за іншу особу або використовуватися для введення в оману вашої особи (включно з вашим віком або місцезнаходженням).
Повідомлення META

Функція кількох профілів почала розгортатися в усьому світі та буде доступна для всіх найближчими місяцями. Більше про політику щодо додаткових особистих профілів тут.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Facebook та Instagram звинуватили у створенні «ринку збуту» для ґвалтівників дітей

Богдан Камінський 1 годину тому

Іспанські ЗМІ подали судовий позов проти Meta на $600 млн

Юлія Мирська 5 грудня 2023 07:56

Майже 4800 акаунтів Facebook у Китаї видавали себе за американців, повідомляє Meta

Богдан Камінський 1 грудня 2023 14:52

Правозахисники поскаржилися на платну підписку у Facebook та Instagram

Артем Житкевич 28 листопада 2023 19:42

Meta запускає нові ШІ-інструменти для редагування відео

Юлія Мирська 17 листопада 2023 08:48