Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Ізраїльські шпигуни знайшли три способи, як зламати iPhone

Руслан Сорока
Руслан Сорока Новинар SPEKA
19 квітня 2023 2 хвилин читання

Ізраїльська компанія NSO Group, що займається розробкою шпигунського програмного забезпечення, торік знайшла нові способи для зламу смартфонів iPhone.

Як пише Bloomberg, фахівці знайшли три методи злому, які не потребують жодної взаємодії з користувачем. Це надає можливість обійти функції безпеки iPhone і встановити шпигунське ПЗ NSO Pegasus, яке може збирати інформацію з пристрою. Крім того, хакери навчились використовувати камери та мікрофон смартфона для стеження в режимі реального часу. 

Під час злому цими методами користувачеві навіть не потрібно натискати на шкідливе посилання, щоб Pegasus проник в iPhone, зазначає видання. 

У звіті дослідницької групи при університеті Торонто Citizen Lab, на яке посилається видання, зазначено, що NSO Group вдалося обійти іншу функцію безпеки в iOS під назвою BlastDoor. Водночас Citizen Lab рекомендує користувачам, чия діяльність пов'язана з ризиком стати об'єктом хакерської атаки за допомогою шпигунського ПЗ, увімкнути режим Lockdown Mode.

Citizen Lab заявила, що повідомила про свої висновки Apple у жовтні 2022 року, після чого компанія випустила оновлення для системи безпеки в лютому цього року. Коментуючи звіт Citizen Lab, представник NSO заявив, що компанія «дотримується суворого регулювання, а її технології використовують державні замовники для боротьби з тероризмом і злочинністю в усьому світі».

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Apple закликає користувачів не сушити свої iPhone у банках з рисом

Юлія Мирська 11 годин тому

Vision Pro продаються в росії попри заборону від Apple

Юлія Мирська 12 годин тому

Meta і Microsoft попросили ЄС вплинути на нову політику Apple

Артем Житкевич 21 лютого 2024 23:47

Голова відділу розробки AirPods залишить Apple

Артем Житкевич 21 лютого 2024 22:30

Шахраї обміняли тисячі підроблених iPhone на справжні за гарантією

Артем Житкевич 21 лютого 2024 20:51