Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Google призупинить створення зображень людей на Gemini

Максим Красіков
Максим Красіков Редактор стрічки новин
22 лютого 2024 2 хвилин читання

Компанія Google призупинить створення зображень людей на Gemini. Це відбулося після зауважень, що ШІ неточно зображує расу.

Про це пише Bloomberg.

Ми вже працюємо над вирішенням нещодавніх проблем із функцією створення зображень Gemini. Ми збираємося призупинити створення зображень людей і незабаром перевипустимо покращену версію.
повідомлення Google на X

Помилка сталася через те, що Google дедалі більше зосереджується на штучному інтелекті, після того як прогрес конкурентів Microsoft Corp. і OpenAI потенційно загрожував її основному пошуковому бізнесу в інтернеті. Удосконалення штучного інтелекту викликало занепокоєння, що ця технологія сприятиме поширенню фейків, дезінформації та упередженості.

Раніше цього тижня Google заявив, що знає про те, що Gemini пропонує те, що він називає «неточністю у деяких зображеннях створення історичних зображень».

Цей крок був зроблений після того, як критики на X опублікували численні приклади з моделі, які, здавалося, містять історично неточні зображення щодо раси суб’єктів.

Оновлену ​​модель ШІ під назвою Gemini 1.5 Pro випустили минулого тижня для клієнтів і розробників хмарних технологій, щоб вони могли протестувати її нові функції та, зрештою, створювати нові комерційні програми. Google та її конкуренти витратили мільярди доларів на розширення можливостей генеративного ШІ та прагнуть залучити корпоративних клієнтів, щоб показати, що їхні інвестиції окупаються.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Android 15 Beta 1 вийшла у публічний реліз: що нового

Богдан Камінський 12 квітня 2024 19:52

Google «вбив» ще один сервіс: на «цвинтар продуктів» пішов VPN у Google One

Богдан Камінський 12 квітня 2024 16:14

Чому алгоритм Google бореться з ШІ-контентом та як йому сподобатись

Ігор Воловий 11 квітня 2024 13:30

Google з’єднає США та Японію двома підводними кабелями за $1 млрд

Владислав Паливода 11 квітня 2024 12:33

Google випускає Gemini Code Assist як конкурента Copilot Enterprise

Вікторія Рудзінська 9 квітня 2024 17:18