Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Google Photos запроваджує нову функцію «Приховати безлад»

Вікторія Рудзінська
Вікторія Рудзінська
17 квітня 2024 2 хвилин читання

Google Photos впроваджує нову функцію «Приховати безлад», яка допоможе користувачам зберігати свої спогади впорядкованими та чистими. 

Про це повідомляє TechTimes.

Google Photos знайшов вирішення дилеми користувачів, які не хочуть бачити фото чи відео, але не готові їх видаляти. Нова функція дасть змогу користувачам упорядковувати велику колекцію фото і відео та керувати нею. Інструмент резервного копіювання ефективно класифікує медіа на основі різних критеріїв, зокрема людей, події та функції. 

Нещодавні відкриття у свіжому оновленню Google Photos для Android натякають на майбутню функцію під назвою «Приховати безлад». Цей параметр, розташований у розділі «Персоналізація сітки», дозволить користувачам приховувати резервні копії фотографій, як-от скриншоти, GIF-файли та меми, зберігаючи при цьому доступ до них у відповідних альбомах.

Крім того, Google Photos збирається запровадити спеціальну опцію «Функції ШІ від Labs» у меню налаштувань. Це меню допоможе користувачам керувати всіма функціями, пов’язаними із штучним інтелектом, зокрема функцією «Підкажи мені з назвою», яка пропонує назви для спогадів на основі штучного інтелекту. 

Наразі ця функція доступна лише у США без можливості її відключення, проте майбутнє оновлення налаштувань надасть користувачам більший контроль над функціями ШІ.

Хоча ці нові функції досі проходять тестування, їхнє подальше впровадження покращить роботу користувачів у Google Photos.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Opera посилює співпрацю з Google для впровадження ШІ

Владислав Паливода 28 травня 2024 18:55

Улітку школярі та студенти зможуть у Львові вивчити базові ШІ-технології

Кіра Іванова 28 травня 2024 15:28

Netpeak розповість про технології Cloud Marketing та AI вже 30 травня

Кіра Іванова 28 травня 2024 13:56

Google готує оновлення Gmail з функцією Gemini AI

Вікторія Рудзінська 27 травня 2024 10:47

ЗСУ планують широко впроваджувати ШІ

Владислав Паливода 26 травня 2024 10:00