Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Головний розробник Android Дейв Берк йде з посади

Кіра Іванова
Кіра Іванова Редакторка новин The Page/SPEKA
13 червня 2024 2 хвилин читання

Дейв Берк, віцепрезидент з розроблення Android, заявив 13 червня, що покидає цю посаду після 14 років роботи у компанії. Про це повідомив TechCrunch з уточненням, що Берк не йде з компанії, а займеться проєктами «ШІ/біо».

Берк долучався до ключових проєктів Android, серед яких розроблення телефонів Nexus і Pixel, Chrome для мобільних телефонів, запуск Android TV. Він очолював створення та розповсюдження інструментів для розробників.

Усунення Берка з посади віцепрезидента стало продовженням низки звільнень і реструктуризації групи Alphabet від початку 2024-го. У січні компанія звільнила понад 1 тис. співробітників, зокрема більшість команди апаратного забезпечення AR, а у квітні Google об’єднала свої апаратні команди та команди Android, щоб більше уваги приділити поширенню ШІ на всі пристрої.

Через кадрові скорочення та перестановки Хіроші Локхаймер, який очолював Android, Chrome і ChromeOS, перейшов на інші ролі у компанії. Рік Остерло, старший віцепрезидент із пристроїв і послуг, був призначений наглядати за новим підрозділом. Самір Самат, який працював під керівництвом Локхаймера, став президентом Android Ecosystem.

Підписуйтеся на наші соцмережі

Дейв Берк написав, що продовжуватиме працювати радником, поки не знайде інший проєкт.

Після 14 років роботи у розробленні Android я вирішив, що настав час змін. Вражальна подорож, яка допомогла створити найбільшу ОС на планеті (плюс багато Nexus/Pixel). Я безмежно вдячний за ці можливості. Продовжу роботу радником в AI/bio, поки шукатиму нову роботу.
Дейв Берк, колишній віцепрезидент з розроблення Android

У Linkedin Берк деталізував, що стає консультантом підрозділу AI/біологічних проєктів. 

Штучний інтелект має потенціал відігравати ключову роль у пришвидшенні відкриття ліків із широкою сферою застосування, зокрема препаратів проти онкозахворювань дітей, які важко піддаються лікуванню, і ця тема близька мені. Я працюю із Сундаром [Пічаї] над впровадженням відповідних ролей в Alphabet.
Дейв Берк

Підписуйтеся на наші соцмережі

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Microsoft наказує співробітникам у Китаї відмовитися від Android на користь iPhone

Владислав Паливода 9 липня 2024 13:15

Google додає нові засоби захисту для телефонів Android: деталі раннього тестування

Вікторія Рудзінська 4 липня 2024 22:33

Дослідники виявили новий вірус під Android, розроблений у Пакистані та Ірані

Олеся Дерзська 24 червня 2024 21:46

Android 15 вийшов в третій беті

Олеся Дерзська 19 червня 2024 17:11

Європейці критикують норми ЄС про хмарні сервіси

Олеся Дерзська 17 червня 2024 12:28