Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

GeForce NOW отримає підтримку G-Sync та добові тарифи

Артем Житкевич
Артем Житкевич
9 січня 2024 4 хвилин читання

Компанія NVIDIA анонсувала ряд нових функцій та партнерств для свого хмарного ігрового сервісу GeForce NOW, який пропонує геймерам доступ до потужних відеокарт RTX 4080 в хмарі.

Про це повідомляє The Verge.

Серед них — підтримка технології синхронізації зображення G-Sync, технології зниження системної затримки Reflex, роздільної здатності 4K, частоти оновлення 240 FPS, добових тарифів, ігор Diablo IV та Overwatch 2, а також розширення географії сервісу.

G-Sync

G-Sync — це технологія NVIDIA, яка дозволяє моніторам із підтримкою змінної частоти оновлення (VRR) синхронізуватися з частотою кадрів ігрового потоку, що передається з хмарного сервісу GeForce NOW.

Це забезпечує гладке та безрозривне відображення ігрового процесу, незалежно від швидкості інтернет-з'єднання. G-Sync буде доступна для користувачів GeForce NOW, які підключаються до сервісу через застосунок для Windows або Mac.

Reflex

Reflex — це технологія NVIDIA, яка знижує системну затримку в іграх, оптимізуючи взаємодію між процесором, відеокартою та монітором.

Це покращує чуйність та точність у шутерах, де кожна мілісекунда має значення. Reflex вже підтримується більш ніж 20 іграми: Apex Legends, Call of Duty: Warzone, Fortnite, Valorant та іншими.

NVIDIA повідомила, що розширить можливості Reflex у складі GeForce NOW і додасть підтримку потокової передачі з роздільною здатністю 4K з частотою оновлення 60 або 120 кадрів на секунду.

NVIDIA також представила новий режим потокової передачі ігор у роздільній здатності 1440p для користувачів пристроїв Android, що може сподобатися власникам великих планшетів та смартфонів. Цей режим дозволить насолоджуватися високоякісним ігровим зображенням на мобільних пристроях.

Добові тарифи GeForce NOW

На початку лютого компанія NVIDIA також запровадить добові тарифи для GeForce NOW. Вони дозволять користуватися перевагами планів Priority та Ultimate протягом 24 годин та не платити за них місячну абонентську плату.

Добовий варіант тарифу Ultimate з доступом до RTX 4080 пропонуватиметься за $8, а вартість добового доступу Priority становитиме $4. 

Diablo IV та Overwatch 2

Завдяки партнерству NVIDIA з Microsoft бібліотека ігор GeForce NOW незабаром поповниться іграми Diablo IV та Overwatch 2.

Також у сервісі з'явиться підтримка Battle.net — платформи для цифрової дистрибуції ігор від Blizzard Entertainment. Як відомо, Diablo IV з релізу підтримує технологію масштабування зображення NVIDIA DLSS 3, яка покращує якість графіки та продуктивність.

NVIDIA повідомила, що гра також отримає підтримку трасування променів — технології, яка робить освітлення, тіні та відбивання більш реалістичними. Відповідне оновлення буде випущено у березні.

Де з'явиться GeForce NOW

Навесні сервіс GeForce NOW стане доступним у Японії — одній з найбільших ігрових ринків світу. Також компанія повідомила, що відкриє нові центри обробки даних для GeForce NOW у Польщі, Чилі та Таїланді. За рахунок цього географія сервісу розшириться до 110 країн, а кількість користувачів перевищить 20 млн.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Безплатний тариф NVIDIA GeForce Now почне показувати рекламу

Богдан Камінський 27 лютого 2024 18:02

Samsung додала у старі телевізори підтримку Xbox Game Pass та GeForce Now

Артем Житкевич 15 листопада 2023 19:39

Nvidia збільшує ціну на хмарний ігровий сервіс GeForce Now

Юлія Мирська 16 жовтня 2023 11:13

Google представив ноутбуки Chromebook Plus

Артем Житкевич 3 жовтня 2023 07:00

Starfield стала доступною у хмарному сервісі GeForce Now

Артем Житкевич 14 вересня 2023 21:50