Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Доходи від реклами у Twitter впали на 50%

Анастасія Ковальова
Анастасія Ковальова Журналіст
16 липня 2023 2 хвилин читання

Ілона Маска розчаровують негативні грошові потоки Twitter, викликані суттєвим зниженням доходів від реклами на майже 50% та значними зобов'язаннями щодо боргів. Про це повідомляє Reuters.

Після масового скорочення чисельності персоналу та зниження витрат на хмарні послуги новий власник Twitter заявив про скорочення неборгових витрат компанії до $1,5 млрд, що становить лише третину від прогнозованих $4,5 млрд на 2023 рік. Однак, незважаючи на агресивні заходи щодо скорочення витрат, вжиті після придбання Twitter Ілоном Маском у жовтні, компанія так і не змогла досягти позитивного грошового потоку.

«Грошовий потік Twitter досі негативний, оскільки доходи від реклами впали на 50%. Потрібно досягти позитивного грошового потоку, перш ніж ми матимемо розкіш чогось іншого», — зазначив Ілон Маск.

Новий генеральний директор компанії, призначений Маском нещодавно, Лінда Яккаріно повідомила інвесторам, що Twitter планує зосередитися на партнерстві з відео, авторами та торгівлею, а також веде переговори з політичними діячами та індустрією розваг, платіжними службами та видавцями новин і ЗМІ.

Нещодавно Twitter заявив, що вибрані творці контенту матимуть право на отримання частини доходу від реклами, який компанія заробляє, намагаючись залучити більше творців контенту на сайт.

Нагадаємо, що відтепер Twitter платить верифікованим творцям контенту частку доходу від реклами, яку показують у відповідях на їхні пости.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Tesla вимагає від акціонерів повторно схвалити $56 млрд компенсації для Ілона Маска

Богдан Камінський 4 години тому

Маск пропонує новим користувачам Х заплатити за можливість публікацій

Вікторія Рудзінська 16 квітня 2024 07:00

Tesla звільняє понад 10% співробітників по всьому світу через падіння продажів

Вікторія Рудзінська 15 квітня 2024 18:40

Tesla знижує ціну FSD до $99 на місяць у США

Вікторія Рудзінська 13 квітня 2024 12:35

Tesla не повідомляла регуляторам про плани щодо роботаксі, яке напередодні анонсував Ілон Маск

Богдан Камінський 12 квітня 2024 17:41