Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.
Досьє Ajax Systems
Ajax Systems

Ajax
Systems

Безпека, розробка сигналізації Компанія

1

Ajax Systems

Рік створення
2011
Засновник
Олександр Конотопський
Кількість співробітників
1800+
Географія
Київ, Харків, Вінниця, Дубай

Ajax Systems — технологічна компанія, що розробляє бездротові системи безпеки та має власне виробництво повного циклу. Виробничі потужності компанії розташовані у Києві.

Ajax Systems щодня виготовляє 20 тис. одиниць продукції та 2,5 млн компонентів. Загальна продуктивність поверхневого монтажу — 220-230 тис. компонентів на годину. Також компанія придбала дві виробничі лінії Yamaha за $2 млн. Компанія постачає свою продукцію у понад 120 країн, серед них Саудівська Аравія, ОАЕ, Швейцарія та Бельгія. Продукцією Ajax Systems користується понад 850 тис. людей. «Forbes Україна» оцінює бізнес Ajax Systems у $500 млн.

У 2019 році компанія залучила $10 млн інвестицій від Horizon Capital, а у 2015-му — $1 млн від SMRK.

Після приєднання до ради директорів Карла Робба Ajax Systems почала готуватися до виходу на IPO орієнтовно у 2023 році. У 2021-му придбала команду розробників української компанії Concepter.

У 2022 році Ajax Systems рішуче підтримала Україну як грошима, так і талантом: зокрема, компанія у партнерстві з Мінцифри та  Stfalcon створила застосунок «Повітряна тривога». У грудні свій голос йому позичив сам Люк Скайвокер – актор Марк Гемілл озвучив англомовну версію застосунку.