Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Провідний AI-експерт Apple пішов з компанії через «політику повернення до офісів». Тепер він працюватиме у Google

Роман Судольський
Роман Судольський Головний редактор SPEKA
18 травня 2022 2 хвилин читання

Єн Гудфелоу, який керував штучним інтелектом та машинним навчанням в Apple, звільнився з компанії та перейшов у компанію Deepmind, що належить Google. За даними Bloomberg, причина звільнення — незгода менеджера з політикою повернення до офісів, яку проголосив CEO Apple Тім Кук. 

Це той самий Єн Гудфелоу, який ще 2014 року під час навчання у Стенфорді розробив технологію генеративних змагальних нейромереж (GAN). Вона лягла в основу технології дипфейків, про яку SPEKA детально розповідала вчора. Гудфелоу вважається одним із найавторитетніших та найдосвідченіших експертів зі штучного інтелекту та машинного навчання у світі. Останні два роки він був директором з AI в Apple.

Гудфелоу — найбільш високопоставлений менеджер, який звільнився з Apple через політику повернення до офісів. Від початку пандемії COVID-19 корпорація перейшла на віддалену роботу, але у квітні 2022 року Тім Кук оголосив, що співробітники мають приходити в офіс тричі на тиждень. Нова політика має набрати сили 23 травня. 

Тепер Гудфелоу працюватиме у DeepMind — портфельній компанії холдингу Alphabet (Google). Фактично він повернувся у компанію, адже працював у Google до 2019 року. Політика Google щодо повернення в офіси менш жорстка, ніж в Apple. 

Через небажання повертатися в офіс у Apple відбулася низка звільнень. «Ми чудово працювали вдома, а зараз маємо повертатися в офіси, проводити щодня по дві години в дорозі і наймати людей, які будуть піклуватися про наших дітей», — говорить один із співробітників компанії, який також звільнився через нову політику.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Великі технологічні компанії, як от Tesla, Amazon і Microsoft, завершили свій найгірший квартал за останні роки

Наталія Миронова 23 хвилини тому

Розробників open source закликали відмовитися від GitHub після запуску комерційної Copilot

Олександр Кульбачний 22 години тому

Як війна вплинула на те, якою мовою гуглять українці

Марія Скрипник 28 червня 2022 14:32

Ранкова SPEKA за тиждень

Наталія Миронова 27 червня 2022 09:59

Google присвятив дудл ювілею щоденника Анни Франк

Роман Судольський 25 червня 2022 16:39