Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Цукерберг вибачився перед батьками дітей, які постраждали від соцмереж, під час слухань у Сенаті США — відео

Юлія Мирська
Юлія Мирська
1 лютого 2024 3 хвилин читання

Генеральний директор Meta Марк Цукерберг вибачився перед батьками дітей, які постраждали від образ та насильства у соціальних мережах, під час слухань у судовому комітеті Сенату США щодо безпеки дітей в інтернеті 31 січня, повідомляє TheGuardian.

Цукерберг зазнав особливої ​​критики з боку законодавців під час слухань щодо того, чи зробили соціальні мережі достатньо для того, щоб захистити дітей в інтернеті від насильства, порнографії та іншого шкідливого контенту.

Цукерберг вибачився перед батьками дітей, які постраждали від соцмереж, під час слухань у Сенаті США — відео

Коли батьки тримали в руках фотографії своїх дітей, які постраждали від насильства або домагань через соціальні мережі, Цукерберг сказав, що шкодує про все, через що їм довелося пройти.

Ніхто не повинен пережити те, що пережили ваші сім'ї, саме тому ми так багато інвестуємо і збираємося продовжувати робити все можливе для того, щоб переконатися, що нікому не доведеться пройти через те, через що пройшли ви.
Марк Цукерберг

Генеральний директор компанії Snap Еван Шпігель також висловив свої співчуття батькам, чиї діти отримали доступ до нелегальних наркотиків через Snapchat

Наприкінці 2023 року батьки понад 60 підлітків подали позов проти Snap через те, що компанія нібито сприяла їхнім дітям у придбанні наркотиків, що призвело до передозувань.

Мені дуже шкода, що ми не змогли запобігти цим трагедіям. Ми дуже наполегливо працюємо над тим, щоб заблокувати всі пошукові запити, пов'язані з наркотиками, на нашій платформі.
Еван Шпігель

Згідно із заявою судового комітету Сенату США, слухання мали на меті «вивчити і розслідувати чуму сексуальної експлуатації дітей в інтернеті».

На слуханнях також були присутні керівники інших компаній, зокрема Лінда Яккаріно з X, Шоу Цзі Чу з TikTok та Джейсон Ситрон з Discord.

Під час свого виступу Цукерберг заявив, що за останні вісім років Meta впровадила понад 30 інструментів, які гарантують безпеку дітей в інтернеті, зокрема засоби контролю, які дозволяють батькам встановлювати часові обмеження на використання соцмереж і бачити, за ким їхні діти стежать і взаємодіють в інтернеті. 

Він додав, що з 2016 року Meta витратила $20 млрд на безпеку і захист і найняла майже 40 тис. людей для вирішення цих проблем.

Слухання відбуваються під час розгляду Конгресом кількох запропонованих федеральних законів, спрямованих на компанії Кремнієвої долини, зокрема Закону про безпеку дітей в інтернеті, який вимагає від соцмереж захищати дітей від шкоди в інтернеті.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Заборону TikTok підтримала Палата представників, попереду Сенат США

Кіра Іванова 21 квітня 2024 14:24

Бронетранспортер М-113 — зброя “Помсти”: що відомо про автомобіль

Владислав Паливода 20 квітня 2024 09:00

Ядерна війна спустошить світові океани і спричинить голод: дослідження

Владислав Паливода 19 квітня 2024 10:04

Українські розробники рацій Himera отримали ексклюзивного постачальника у США

Владислав Паливода 17 квітня 2024 13:34

Офіційний іспит Meta Blueprint: що це таке, навіщо і як скласти

Maksym Senchenko 16 квітня 2024 17:00