Словаччина і Румунія зіграли внічию: хто пройде до плей-оф Євро-2024

26 червня 2024 1 хвилин читання

У третьому турі групового етапу Євро-2024 у Німеччині відбувся матч між збірними Словаччини та Румунії, команди зіграли внічию з рахунком 1:1.

Футбольний матч Словаччина-Румунія стартував у середу, 26 червня, о 19:00 на Вальдштадіоні у Франкфурті, під суддівством Даніеля Зіберта (Німеччина).

Словаччина відкрила рахунок у матчі проти Румунії, забивши перший гол на 24-й хвилині першого тайму. Однак у першому таймі збірна Румунії також забила гол, зрівнявши рахунок.

Обидві команди мали однакові шанси на вихід з групи E, адже після двох турів на їхньому рахунку було по три очки. Однак у підсумку збірні Словаччини та Румунії зіграли внічию, що означає перше місце румунів в групі E Євро 2024, друге бельгійців, словаки зайняли третю позицію. На жаль, збірна України посідає останнє місце в групі, зігравши внічию з Бельгією.