Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Білл Гейтс пообіцяв позбутися майже усього нажитого багатства

Ольга Кротовська
Ольга Кротовська Редакторка стрічки новин
14 липня 2022 2 хвилин читання

Один із засновників Microsoft Білл Гейтс знову пообіцяв позбутися практичного усього нажитого багатства і, з часом, вийти з переліку найзаможніших людей світу. Свої статки мільярдер-філантроп спрямує у заснований ним та його колишньою дружиною Меліндою благодійний фонд.

«Я зобов'язаний повертати свої ресурси суспільству способами, які мають найбільший вплив на зменшення страждань та покращення життя. І я сподіваюся, що інші люди, які обіймають дуже багаті та привілейовані посади, теж зроблять крок уперед у цей момент».
Білл Гейтс

Гейтс оголосив, що пожертвував $20 млрд у фонд Bill & Melinda Gates Foundation. Він додав, що організація зможе збільшити свої витрати з 6 до 9 млрд на рік до 2026 року з огляд на нещодавні події, такі як пандемія коронавірсу, війна рф в Україні та кліматична криза.

«Дивлячись у майбутнє, я планую віддати фонду практично весь свій стан. Я рухатимуся вниз і, зрештою, вийду зі списку найбагатших людей світу».

Гейтс утримував титул найбагатшої людини у світі за версією Forbes з 1995 по 2010 рік, а потім з 2013 по 2017 рік. За даними Bloomberg Billionaires Index, нині він є четвертою найбагатною людиною світу. Статки бізнесмена на 14 липня оцінюються у $113 млрд.

Нагадаємо: вперше Гейтс пообіцяв роздати свої статки у 2010 році, але з того часу його власний капітал збільшився більш ніж удвічі.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Microsoft анонсувала ноутбуки Surface Laptop Go 3 та Surface Laptop Studio 2 — відео

Богдан Камінський 1 хвилину тому

Microsoft інтегрує DALL-E 3 в чат Bing

Богдан Камінський 53 хвилини тому

Велике оновлення Windows 11 з підтримкою Copilot та RAR вийде 26 вересня

Богдан Камінський 1 годину тому

Голова Xbox прокоментував витік інформації про нові консолі: він розчарований

Богдан Камінський 3 години тому

Чого очікувати від Microsoft Surface Event цього тижня

Богдан Камінський 20 вересня 2023 12:19