Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Apple веде переговори, щоб додати функції чат-бота Gemini від Google в iPhone

Олена Черкасець
Олена Черкасець
18 березня 2024 3 хвилин читання


Компанія Apple проводить переговори з Google про те, щоб дозволити штучному інтелекту Gemini забезпечити cвої iPhone функціями ШІ.

Про це повідомило агентство Bloomberg, посилаючись на джерела.

Між компаніями Apple та Google тривають переговори про те, щоб дозволити Apple використовувати певні функції Gemini у своєму програмному забезпеченні для iPhone 2024 року. 

«Ця угода може бути дуже значущою, оскільки буде впливати на індустрію штучного інтелекту».
Bloomberg

Якщо угода буде укладена, вона ґрунтуватиметься на партнерстві двох компаній у сфері пошуку. Google, яка є частиною Alphabet Inc., протягом багатьох років платить Apple мільярди доларів, щоб її пошукова система стала опцією за замовчуванням у веб-браузері Safari на iPhone та інших пристроях.

Обидві компанії ще не визначилися з деталями угоди про штучний інтелект і не домовилися, як саме вона буде втілена.

Угода дозволить Gemini отримати значну перевагу перед мільярдами потенційних користувачів. Але це також може свідчити про те, що Apple не так далеко просунулася в розробці штучного інтелекту, що може призвести до подальшого антимонопольного розслідування обох компаній. 

Apple готує нові можливості в рамках iOS 18 — наступної версії операційної системи iPhone, використовуючи власні моделі штучного інтелекту. Проте ці зміни будуть стосуватися переважно функцій, що працюють на їх пристроях, а не тих, що надаються через хмару. 

Тому Apple шукає партнера, який би взяв на себе розробку складніших функцій генеративного ШІ, включаючи функції для створення зображень і написання есе на основі простих підказок. 

Представники Apple і Google відмовилися коментувати цю інформацію. OpenAI також не одразу надали відповідь на запит видання про коментар.

З початку 2023 року Apple тестує власну мовну модель під кодовою назвою Ajax, яка є основою для генеративного штучного інтелекту. Деякі співробітники також випробовують базовий чат-бот Apple GPT. Проте технологія Apple все ще поступається інструментам від Google та інших конкурентів, тому партнерство з ними стає більш привабливим варіантом.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Maven — нова соцмережа із штучним інтелектом без лайків та підписок

Сергій Коноплицький 1 годину тому

Співробітники OpenAI, які відповідають за безпеку ІІ, звільняються з компанії

Анастасія Ковальова 19 травня 2024 12:57

Alibaba повідомила про низький прибуток. Акції впали

Олеся Дерзська 18 травня 2024 01:52

Apple видаляє WhatsApp і Threads з китайського магазину

Олеся Дерзська 17 травня 2024 19:43

Tesla хоче даних з Китаю для ШІ

Олеся Дерзська 17 травня 2024 19:08