Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Великі технологічні компанії, як от Tesla, Amazon і Microsoft, завершили свій найгірший квартал за останні роки

Наталія Миронова
Наталія Миронова Relationship Manager at SPEKA
2 липня 2022 2 хвилин читання

У другому кварталі інвестори знизили оцінку найбільших світових технологічних компаній, оскільки центральні банки підвищили відсоткові ставки для боротьби з інфляцією.

Великі технологічні імена стали менш цінними в першому кварталі, коли вторгнення росії в Україну скоротило бізнес і погіршило проблеми з поставками, що виникли в період пандемії. Внаслідок цього індекс S&P 500 знизився приблизно на 5%. 

Ситуація погіршилася у другому кварталі, коли Федеральна резервна система почала діяти, підвищуючи ставки. У той час, як S&P впав ще на 16%, технологічно важкий індекс Nasdaq Composite знизився на 22%.

Американські акції впали в четвер, 30 червня, завершивши другий квартал, що призвело до найслабшого показника S&P 500 за перше півріччя з 1970 року.

Виробник електромобілів Tesla пережив найбільший квартальний спад із моменту первинного розміщення акцій у 2010 році: акції компанії впали майже на 38%. Акції Amazon впали майже на 35%, що є найбільшим падінням третього кварталу 2001 року. У квітні прибуток компанії за перший квартал не дотягнув до прогнозів аналітиків, оскільки зростання доходів сповільнилося.

Акції головної компанії Google, Alphabet, за підсумками кварталу впали майже на 22%, що стало найгіршим результатом з четвертого кварталу 2008 року. Акції Microsoft впали приблизно на 17%, що стало різким падінням з другого кварталу 2010 року.

Акції Apple впали майже на 22% у другому кварталі, що стало найгіршим показником з четвертого кварталу 2018 року, коли Apple повідомила про слабкий прогноз, а фондовий ринок загалом пережив різкий розпродаж.

Акції материнської компанії Facebook Meta Platforms впали на понад 27%. Це було краще ніж у першому кварталі, коли вартість акцій знизилася приблизно на 34%. У лютому оператор соціальної мережі повідомив, що кількість щоденних активних користувачів (DAU) Facebook уперше знизилася за квартал.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Telegram на вимогу Apple почав блокувати російськомовні канали, що закликають до насильства — Дуров

Юлія Даниленко 14 годин тому

Франція запровадить мінімальну плату за доставлення книг, замовлених онлайн

Юлія Даниленко 18 годин тому

Кінець горору від ДСНС, нові функції «Дії», ниття айтівців на росії. Ранкова SPEKA

Юлія Даниленко 22 години тому

Apple випустила перше оновлення для iOS 16 й пофіксила основні баги iPhone 14

Ірина Маринюк 23 вересня 2022 17:42

На Meta подали позов за відстежування паролів вебсайтів через Facebook

Вадим Добровольський 23 вересня 2022 11:15