Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Акції виробника мікросхем Intel впали на 12% на тлі конкуренції з ШІ

Вікторія Рудзінська
Вікторія Рудзінська Новинарка SPEKA
26 квітня 2024 2 хвилин читання

Акції Intel впали на 12% після того, як компанія оприлюднила несприятливий прогноз. Так бум штучного інтелекту наочно впливає на витрати підприємств. Про це повідомляє Reuters.

Акції цього року впали приблизно на 30%, оскільки Intel відстає від конкурентів, що займаються виробництвом мікросхем, наприклад Nvidia, у виробництві передових чипів і компонентів штучного інтелекту (AI).

Згідно з даними LSEG, Intel прогнозує дохід у другому кварталі від $12,5 до $13,5 млрд у порівнянні з середньою оцінкою аналітиків у $13,57 млрд.

Intel планує витратити $100 млрд у чотирьох штатах США на будівництво та розширення заводів. Раніше цього року компанія також представиа новий чип AI, щоб не відставати від конкуренції з штучним інтелектом.

Підприємства віддають перевагу витратам на передові та швидкісні серверні мікросхеми штучного інтелекту, що негативно впливає на попит на центральні процесори Intel, які протягом тривалого часу були основними мікросхемами, що живлять центри обробки даних.

За словами аналітиків Goldman Sachs, хоча запуск чіпа Intel Gaudi 3 AI дає надії, однак залишається хвилювання, що компанія продовжуватиме поступатися таким компаніям, як Nvidia та Arm.

Тим не менш, Intel налаштована оптимістично щодо нової версії операційної системи Microsoft Windows, що на думку компанії допоможе продажам ПК у другій половині року. Це може призвести до збільшення попиту на її чипи, які використовуються в цих пристроях.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Компанія OpenAI купує стартап Rockset за сотні $ млн

Владислав Паливода 3 години тому

ШІ-інструменти в смартфонах збиратимуть більше даних користувачів

Олеся Дерзська 8 годин тому

Meta запускає ШІ-чатбот на базі Llama-3 для всіх користувачів в Індії

Вікторія Рудзінська 12 годин тому

TikTok випадково виклав ШІ-інструмент, що дозволяв створювати відео з мовою ворожнечі

Вікторія Рудзінська 16 годин тому

Viber запровадив ШІ-зміст в усіх чатах

Олеся Дерзська 21 червня 2024 19:15