Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

17 листопада у Києві діяли рекордні відключення світла: в YASNO відповили на популярні запитання

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
18 листопада 2022 3 хвилин читання

Цілий день у Києві 17 листопада діяли екстрені відключення: систему обмежили майже на 523 МВт. Ці відключення є антирекордом за весь час. Тисячі людей телефонували у контакт-центри і не могли додзвонитися, тому в YASNO надали відповіді на часті запитання.

«Під час обстрілів і після них зростає кількість звернень у контакт-центри YASNO і мереж. За останні дні до нас тільки по Києву надійшло понад 87 тис. дзвінків, до колег — понад 184 тис. Навіть у рази збільшені контакт-центри не здатні впоратися з піковими навантаженнями, коли протягом години надходить 10-15 тис. дзвінків», — розповів генеральний директор YASNO.

Також він дав відповіді на популярні запитання.

1. Відключення на те й екстрені, що ми не знаємо, коли вони завершаться і як довго триватимуть. Ці відключення не можна підлаштувати під потреби населення.

2. Оператори також не знають, як швидко відновлять мережі після екстрених відключень. Оцінку проводять енергетики, залучені до ремонтних робіт. Зараз з питань безпеки вони не поширюють інформацію щодо пошкоджень і статусу ремонтів.

3. Не плутайте екстрені та стабілізаційні відключення. Екстрені можуть тривати понад чотири години. Іноді набагато довше. Звісно, оператори зможуть прийняти вашу скаргу на те, що через приліт у вас світло відключене вже шість годин, але допомогти навряд чи зможуть.

4. Енергопостачання після екстрених відключень відновлюється лише за вказівкою. Поточний статус відключень можна дізнатися на сайті YASNO, у нашому чатботі та у чатботах колег із мереж.

З іншими питаннями у YASNO радять звертатися до них чи колег у приватні повідомлення сторінок. Це більш ефективно, ніж чекати з'єднання з оператором телефонії. У диджитал-каналах ваш запит фіксується, і вам обов'язково відпишуть.

Нагадаємо, що зранку 17 листопада росія знов атакували об'єкти інфрактруктури України. Після цього у 40% українців зникло світло. У ДТЕК закликали українців підготуватися до того, що без світла доведеться сидіти днями. У деяких регіонах мешканці мають бути готовими до планових включень, а не відключень електроенергії.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

5 грудня Київ має повернутися до стабілізаційних відключень, дефіцит в енергосистемі падає

Катерина Венжик 16 годин тому

У YASNO пояснили, чому на лівому березі Києва тривалі відключення світла

Катерина Колонович 3 грудня 2022 11:15

Підробні чатботи YASNO намагаються отримати дані користувачів Telegram

Катерина Колонович 30 листопада 2022 15:43

Ранкова SPEKA. Головні новини за добу

Юлія Даниленко 30 листопада 2022 09:23

Львівським ресторанам компенсують половину вартості генераторів

Катерина Колонович 29 листопада 2022 13:45