Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

17 листопада у Києві діяли рекордні відключення світла: в YASNO відповили на популярні запитання

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
18 листопада 2022 3 хвилин читання

Цілий день у Києві 17 листопада діяли екстрені відключення: систему обмежили майже на 523 МВт. Ці відключення є антирекордом за весь час. Тисячі людей телефонували у контакт-центри і не могли додзвонитися, тому в YASNO надали відповіді на часті запитання.

«Під час обстрілів і після них зростає кількість звернень у контакт-центри YASNO і мереж. За останні дні до нас тільки по Києву надійшло понад 87 тис. дзвінків, до колег — понад 184 тис. Навіть у рази збільшені контакт-центри не здатні впоратися з піковими навантаженнями, коли протягом години надходить 10-15 тис. дзвінків», — розповів генеральний директор YASNO.

Також він дав відповіді на популярні запитання.

1. Відключення на те й екстрені, що ми не знаємо, коли вони завершаться і як довго триватимуть. Ці відключення не можна підлаштувати під потреби населення.

2. Оператори також не знають, як швидко відновлять мережі після екстрених відключень. Оцінку проводять енергетики, залучені до ремонтних робіт. Зараз з питань безпеки вони не поширюють інформацію щодо пошкоджень і статусу ремонтів.

3. Не плутайте екстрені та стабілізаційні відключення. Екстрені можуть тривати понад чотири години. Іноді набагато довше. Звісно, оператори зможуть прийняти вашу скаргу на те, що через приліт у вас світло відключене вже шість годин, але допомогти навряд чи зможуть.

4. Енергопостачання після екстрених відключень відновлюється лише за вказівкою. Поточний статус відключень можна дізнатися на сайті YASNO, у нашому чатботі та у чатботах колег із мереж.

З іншими питаннями у YASNO радять звертатися до них чи колег у приватні повідомлення сторінок. Це більш ефективно, ніж чекати з'єднання з оператором телефонії. У диджитал-каналах ваш запит фіксується, і вам обов'язково відпишуть.

Нагадаємо, що зранку 17 листопада росія знов атакували об'єкти інфрактруктури України. Після цього у 40% українців зникло світло. У ДТЕК закликали українців підготуватися до того, що без світла доведеться сидіти днями. У деяких регіонах мешканці мають бути готовими до планових включень, а не відключень електроенергії.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

На зарядних станціях YASNO E-Mobility запрацювала функція Auto Charge

Артем Житкевич 27 лютого 2024 20:22

Як зареєструватися у застосунку YASNO Mobile: покрокова інструкція для киян

Артем Житкевич 20 лютого 2024 20:20

YASNO розробила мобільний застосунок, поки тільки для Києва

Богдан Камінський 14 лютого 2024 18:22

Тримай Wi-Fi: YASNO відкрив доступ до інтернету у своїх енергоофісах

Богдан Камінський 14 грудня 2023 14:01

Як бізнесу підготуватись до відключень, збільшити продажі завдяки «чорній п’ятниці» та який ШІ працює найкраще: тиждень у «Спільноті»

Владислав Миронович 13 листопада 2023 09:00