Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Вже 10 серпня iForum збере в одному місці найкращих експертів та найкрутіших спікерів

Спекотне промо
Спекотне промо
7 серпня 2023 2 хвилин читання

Серед них чимало тих, кого не треба представляти: Владислав Чечоткін (Rozetka), Володимир Поперешнюк (Нова Пошта), Дмитро Дубровський (Uklon), Михайло Федорів (Міністр цифрової трансформації), Гарік Корогодський (письменник), Давід Арахамія (народний депутат), Сергій Притула (БФ Сергія Притули).

Марія Берлінська, військова, громадська діячка, засновниця «Центру підтримки аеророзвідки» модеруватиме дискусійну панель «Безпілотні роботизовані системи як game changer війни»

Анатолій Амелін, співзасновник Інституту Майбутнього, вестиме панель «Побудова національної системи ОПК», де братиме участь Олександр Камишин, міністр з питань стратегічних галузей промисловості України.

Іван Примаченко, співзасновник найбільшої платформи онлайн-навчання в Україні Prometheus на iForum виступить модератором дискусійної панелі «Людський потенціал. Яких фахівців готувативже зараз, з огляду на ситуацію: міграція, перекваліфікація, військові, волонтери». У дискусії візьмуть участь також Олексій Молчановський (Український католицький університет) та Артур Міхно (CEO та співзасновник Work.ua, сайту пошуку роботи в Україні №1).

Олексій Молчановський підніме також мейнстрімну тему АІ: «Майбутнє штучного інтелекту: від кореляції до причинно-наслідкових зв'язків, контексту та здорового глузду». Спікер розгляне напрямки розвитку ШІ з урахуванням впливу на бізнес та потенціалу появи нових продуктів і сервісів у майбутньому.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Нічна атака шахедів на Київ: наслідки

Максим Красіков 10 вересня 2023 11:14

Чверть електромобілів продають у Києві — дослідження

Богдан Камінський 6 вересня 2023 15:23

III Business & Legal IT Forum відбудеться 6 вересня 2023 року в UNIT City

Віталій Новак 23 серпня 2023 15:44

Українська у відеоіграх: коли персонажі заговорять солов’їною

Владислав Миронович 16 серпня 2023 13:40

Побачити й поклацати. Альтернативи російському ПЗ покажуть на спеціальному шоурумі

Віталій Новак 16 серпня 2023 10:35