Відключено від світу. Країни-агресори продовжують втрачати гроші і торгових партнерів
50 UAH
150 UAH
500 UAH
1000 UAH
3000 UAH
5000 UAH
10 березня 2022
3 хвилин читання
10 березня президент Володимир Зеленський підписав закон, що дозволяє націоналізувати російське майно на території України. Йдеться про рухомі й нерухомі об'єкти, кошти, цінні папери, корпоративні права, вклади у банках та інші активи, що належать Росії, її резидентам та афілійованим особам. Вартість конфіскованого майна колишнім власникам не компенсуватимуть.
Про інші санкції проти Росії та Білорусі читайте у добірці SPEKA.
- Китай відмовився постачати Росії запчастини для літаків, повідомляє Європейська правда із посиланням на російські ЗМІ. Раніше влада Європейського Союзу ухвалила рішення про повну заборону на постачання та лізинг авіатехніки в РФ. За даними агенції Cirium, авіакомпанії РФ експлуатують 980 пасажирських лайнерів, 777 з них у лізингу.
- Western Union припиняє операції у Росії та Білорусі.
Підписуйтеся на наші соцмережі
- Росію виключили з членів Банку міжнародних розрахунків (BIS).
- Один із найбільших інвестиціних фондів Goldman Sachs Group припиняє діяльність у Росії.
- Міжнародний валютний фонд перерахував Україні $1,4 млрд екстреної допомоги за програмою Rapid Financing Instrument. «Кошти за цією програмою допоможуть профінансувати першочергові витрати державного бюджету та підтримати платіжний баланс України», — повідомив голова НБУ Кирило Шевченко. Остаточне рішення щодо використання грошей ухвалюватиме Міністерство фінансів.
- Shell списала російські активи на суму $400 млн. Раніше компанія повідомила, що повністью відмовляється від газу та нафти з Росії. Насамперед Shell скасовує спотові закупівлі сирої нафти, припиняє будь-які операції з авіапаливом та мастилами, а також закриває російські станції заправки.
- Естонія припиняє видавати туристичні візи росіянам.
- Велика Британія може безкоштовно віддати Україні швидкісні переносні зенітні ракети Starstreak. «Така зброя допоможе українським військовим ефективніше захищати своє небо», — наголосив британський міністр оборони Бен Воллес.
- Сейм Литви закликав негайно надати Україні статус кандидата у члени Євросоюзу. «Країна, народ якої продемонстрував немовірну рішучість у боротьбі за європейські цінності, надихатиме і посилюватиме європейську родину», — йдеться у резолюції Сейму.
Підписуйтеся на наші соцмережі
50 UAH
150 UAH
500 UAH
1000 UAH
3000 UAH
5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали