Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

MediaTek представила автомобільні чипи Dimensity Auto Cockpit

Артем Житкевич
Артем Житкевич
20 березня 2024 2 хвилин читання

На заході NVIDIA GTC тайванська компанія MediaTek спільно з Nvidia оголосили про свою співпрацю у розробці передової платформи для автомобілів.

Під брендом Dimensity Auto Cockpit, представлено чотири класи продуктивності: «Преміум» (CX-1), «Високий рівень» (CY-1), «Середній рівень» (CM-1) і «Початковий рівень» (CV-1).

Ці чипи відрізняються кількістю ядер центрального процесора та обчислювальних блоків графіки, але всі мають наступне покоління системи Arm v9-A та ШІ-прискорювачі від Nvidia з графікою RTX.

За допомогою вбудованого процесора обробки зображень, ці чипи забезпечують підтримку декількох камер і відеопотоку у форматі HDR, що дозволяє надавати круговий огляд навколишнього середовища для полегшення паркування та безпеки.

Крім того, вони підтримують відстеження уваги водія та мають можливість запуску ШІ чат-ботів та сучасних голосових помічників, що допомагають водієві управляти автомобілем без відволікання.

Ці чипи інтегруються у платформу у форматі чиплета і підтримують програмну платформу Nvidia Drive OS, що включає компоненти Drive AV для автономного керування та Drive IX для керування системами в салоні.

Ця співпраця обіцяє першокласні технології для автомобільної промисловості, поєднуючи передові розробки Arm та Nvidia з інноваціями MediaTek в сфері автомобільної електроніки.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Rebellions та Sapeon планують злиття для конкуренції з Nvidia на ринку ШІ

Вікторія Рудзінська 13 червня 2024 07:09

Ноутбуки Microsoft отримають чип MediaTek із штучним інтелектом на базі Arm

Владислав Паливода 12 червня 2024 09:13

Як голова Nvidia Дженсен Хуанґ став Тейлор Свіфт від технологій

Олеся Дерзська 7 червня 2024 14:08

AMD створює нові чипи та конкурує з лідером ринку Nvidia. Що відомо?

Олеся Дерзська 3 червня 2024 21:05

Nvidia покаже нову чипову платформу із штучним інтелектом

Владислав Паливода 3 червня 2024 10:57