Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

MacPaw організував всесвітню кампанію #DiakuYOU

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
30 листопада 2022 2 хвилин читання

MacPaw Foundation запускає міжнародну кампанію #DiakuYOU, щоб віддячити людям з усього світу, які продовжують підтримувати боротьбу українців за незалежність.

У кампанії #DiakuYOU MacPaw висловлює подяку тим, хто допомагає Україні протистояти російським загарбникам, опікується біженцями, надає гуманітарну допомогу, лікує, висвітлює правду про війну в Україні та донатить на армію. Це вдячність за будь-яку підтримку, яка допомагає зберегти бойовий дух навіть у найскладніші для українців часи.

Команда MacPaw Foundation створила відео про нову воєнну реальність, у якій живуть усі українці. Відео #DiakuYOU створене у співпраці з харківською креативною агенцією «Mel Video». Харків з першого дня вторгнення перебуває під постійними російськими обстрілами.

Відео #DiakuYOU — подяка всім, хто підтримує Україну:

Українці можуть долучитися до кампанії і сказати слова вдячності в коментарях під відео, а також поділитися відео в своїх соціальних мережах (Facebook, Instagram, Linkedin, Twitter) і розповісти особисті історії, кому і за що вони хотіли б сказати #DiakuYOU.

Також у Twitter-треді #DiakuYOU українці можуть подякувати людям з усього світу, які не залишилися осторонь і підтримують нас у нашій боротьбі.

 Нагадаємо, що раніше компанія MacPaw купила для ЗСУ новітній безпілотник PUNISHER вітчизняного виробництва за $50 тис. Літальний апарат вже працює на фронті та допомагає нищити окупантів.

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Застосунок сповіщень про повітряні тривоги на росії б'є рекорди по завантаженням

Ганна Гілова 1 годину тому

"Армія дронів" провела Суперкубок серед українських FPV-дронів

Артем Житкевич 16 годин тому

Nintendo припиняє продажі в eShop в росії

Артем Житкевич 16 годин тому

Сприйняття брендів після виходу з ринку рф: соціологія та медіааналітика

Платформа LOOQME 19 годин тому

Нідерланди хочуть закупити десятки танків Leopard 1 для України

Максим Красіков 1 червня 2023 21:34