Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

6 січня українці збільшили споживання електроенергії

Катерина Колонович
Катерина Колонович Новинарка Speka.Media
6 січня 2023 2 хвилин читання

Станом на 11:00 6 січня споживання в Україні продовжує зростати через поступове зниження температури. Енергетики відключають світло за графіками.

Для забезпечення балансу в енергосистемі до всіх областей України доведені ліміти споживання, які діють з 8:00 до 23:00. Перевищення лімітів призводить до застосування аварійних обмежень, повідомляє «Укренерго».

Зокрема, вчора через перевищення лімітів у більшості областей впроваджували аварійні відключення. У нічний період електростанції виробляють достатньо електроенергії для покриття споживання.

«Укренерего» попереджає, що найближчим часом очікується значне похолодання, що призведе до стрімкого збільшення споживання, яке наразі енергосистема не в змозі покрити у повному обсязі через пошкодження та окупацію ворогом низки електростанцій, які виробляють електроенергію, зокрема, і найпотужнішої — Запорізької АЕС.

Енергетики звертається до українців із проханням розумно споживати електроенергію та користуватися енергоємними приладами почергово. Це знизить навантаження на енергосистему та зменшить потребу обмежувати споживання.

Нагадаємо, що 4 січня в Україні споживання електроенергії збільшилося через поступове зниження температури та активізацію роботи бізнесу після святкових днів.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

YASNO та lifecell будуть інформувати киян про відключення світла через SMS

Руслан Сорока 11 годин тому

Українські стартапи на SXSW 2023, нові ліміти споживання електроенергії, Google представив конкурента ChatGPT. Ранкова SPEKA

Руслан Сорока 20 годин тому

«Укренерго» змінить ліміти споживання електроенергії з 8 лютого: навіщо це потрібно?

Руслан Сорока 7 лютого 2023 17:24

6 лютого у Києві діють аварійні відключення

Катерина Колонович 6 лютого 2023 13:10

В Україні зростає споживання електрики через похолодання

Руслан Сорока 5 лютого 2023 13:33