Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Як пояснити партнерам гавкіт собаки чи зам'ючений мікрофон. Новітній Zoom-словник для ремоуту

SPEKA Media
13 січня 2022 3 хвилин читання

Зміни у мові, мабуть, найбільш явний індикатор змін у суспільстві. Не стали винятком і онлайн-конференції, кількість яких через пандемію продовжує зростати у геометричній прогресії. В англійській мові вже з'явилася низка виразів, пов'язаних із культурою онлайн-зустрічей. Наші друзі із DAV School  познайомлять вас із деякими з них.

Доводилося вам виступати з промовою хвилин так на 15, а під кінець зрозуміти, що ви це робили у вимкнений мікрофон? Не засмучуйтеся, ви не самі. Це явище настільки поширене, що має свою назву — Involuntary mutation. The boss was angry. His involutionary mutation saved us.

Bheja Vu — це майже те саме, що дежавю. Уявіть собі, сидите ви на зум-мітингу, на іконках бачите ті самі обличчя, що й учора, і схоже, що обговорюють ті самі питання учора. Знайомо? Have we already discussed that or is it just deja vu?

The doggler effect — це коли протягом усього дзвінка постійно гавкає ваш собака. Цікаво, що для котів, дітей або сусіда з перфоратором аналогічного вислову не існує. Please, mute your microphone, there is a doggler effect.

Якщо якість зв'язку погана, а ви із сусідом по кімнаті чи своєю половинкою маєте онлайн-зустрічі в один і той самий час, є ризик, що усе закінчиться криками. Це Mutually Assured Meeting Destruction. The first day at work finished with mutually assured meeting destruction.

Stubble Fallacy — помилкове уявлення, що освітлення достатньо тьмяне, щоб ніхто не роздивився ваше пом'яте неголене обличчя. If you think we can't see you've been drinking all night long, it's just your stubble fallacy.

Skin depth analysis — обговорення у чатику вашої фізичної форми після того, як ви прийняли душ під час онлайн-зустрічі і забули вимкнути камеру. I was waiting for meeting notes instead of skin depth analysis.

Zoom outfit — наряд, що поєднує верх від ділового костюма і піжамні штани з домашніми капцями. Are you going somewhere or is it just a zoom outfit?

А наостанок ми хочемо дати універсальну пораду, яка дозволить уникнути більшості схожих ситуацій. Ставтеся до зустрічі в онлайні так само, як і до наради у переговорці, і тоді всім буде байдуже, у костюмі ви чи лише у піджаку від нього.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Роскомнагляд «поставив у куток» TikTok, Telegram, Zoom, Discord та Pinterest

Ольга Кротовська 20 серпня 2022 11:12

Як почати говорити українською мовою: сім порад від психолога

Hold You 16 серпня 2022 12:25

Як подолати вигорання та низьку ефективність. Вісім правил від засновника та CEO White Sales Валентина Яроменка

Роман Судольський 8 серпня 2022 14:59

Як побудувати кар'єру Product Owner. П'ять правил від топменеджера Uklon

Roman Petryk 12 липня 2022 09:30

Zoom надала безкоштовний доступ до програм українським вишам та закладам профтехосвіти

Олександр Кульбачний 22 червня 2022 18:10