Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Знайти у Києві світло та інтернет, увійти в IT, як надіслати кошти додому. Добірка найкращих матеріалів за тиждень від SPEKA

Владислав Миронович
Владислав Миронович SPEKA, журналіст
14 листопада 2022 3 хвилин читання

Дорогі друзі! До вашої уваги четверта тижнева добірка найкращих матеріалів SPEKA. З її допомогою ви зекономите час на пошук цікавих матеріалів на нашому порталі, а також заощадите електроенергію та подовжите термін роботи мобільних пристроїв. Приємного читання!

Через те що на IT-ринку з'явилася велика кількість розробників-початківців, досвідчений айтівець Влад Балабаш із AB Soft ділиться порадами, як просуватися кар'єрними сходами і досягти успіхів у професії розробника на JavaScript.

Журналісти SPEKA поспілкувалися з керівною партнеркою венчурного фонду TA Ventures Вікторією Тігіпко і дізналися її думки про інвестиції в Україну під час війни, стан справ на венчурному ринку та пошук фінансування для стартапів.

На початку листопада вийшла четверта версія Midjourney — нейромережі для генерації зображень за текстом. SPEKA розповідає, що нового зʼявилося в оновленні та які ще зміни чекають на цей проєкт у майбутньому.

Огляд різноманітних способів та сервісів для грошових переказів з-за кордону в Україну. Розбираємося, які з них швидші, зручніші та економніші. 

Associate Partner & COO компанії Truman Поліна Іванишин розповідає про свою поїздку на Web Summit, ділиться враженнями від цієї конференції та розмірковує, що кожен з відвідувачів таких заходів може зробити для України.

Айтівець Роман Салюк з перших днів війни почав допомагати армії. Але простої волонтерської діяльності йому здалося замало, тож він із друзями започаткував благодійний фонд Donate.in.ua. А зараз Роман розповідає, як цей фонд працює і кому допомагає.

Зміна керівництва «Нафтогазу» може мати далекосяжні наслідки, адже від цього залежить політика компанії. Аналітик Іван Верстюк розмірковує, як це вплине на подальшу відбудову економіки і що для цього має робити міністерство фінансів.

Регулярні відключення електроенергії серйозно заважають тим, хто працює вдома. Наводимо список місць у Києві, де можна спокійно працювати і не хвилюватися, що будь-якої миті може зникнути світло та інтернет. 

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як ІТ-столиця України переживає війну

Владислав Миронович 4 години тому

Кінець гри для криптовалют? — The New York Times

Олександр Тартачний 6 годин тому

Customer Development та Customer feedback: важливий інструмент для успішного запуску стартапів та масштабування бізнесу

Дар'я Кушнір 7 годин тому

Нова етика українського бізнесу. Яку економіку ми будуємо?

Ivan Verstyuk 9 годин тому

TA Ventures, Ukrainian Startup Fund та Мінцифри представили мапу стартапів

Христина Коновалова 10 годин тому