Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Зберігаємо нерви та смартфон: топ-10 застосунків для економії енергії

Христина Коновалова
Христина Коновалова journalist, editor
14 жовтня 2022 4 хвилин читання

Останні події стали стресовими для українців. Масові авіаудари з боку росії спричинили серйозні пошкодження в енергетичній системі країни. Тому влада порекомендувала населенню готуватися до системних відключень електрики по декілька годин на день.

Люди із розумінням поставилися до обмежень і почали активніше готуватися до складної зими, зокрема купувати сонячні панелі, термоси, туристичні плити та інше.

SPEKA зібрала топ-10 застосунків, що допоможуть зберегти ресурс батареї, якщо вдома або на роботі несподівано вимкнуть електрику.  

AccuBattery

Застосунок заміряє фактичний рівень заряду батареї. Завдяки цьому завжди можна дізнатися, скільки часу пропрацює смартфон в активному режимі та режимі очікування. Також можна подивитися аналітику та зрозуміти, який об'єм енергії їсть кожна програма. А ще AccuBattery повідомить, що треба зарядити телефон.

Root Booster

Програма допоможе якісно очистити пам'ять телефону та заморозити застосунки, що працюють у фоновому режимі. Таким чином, Root Booster покращує продуктивність роботи смартфону та захищає батарею від зайвих енерговитрат.

Battery Doctor

У застосунку є багато функцій: менеджер програм, очищення пам'яті від кешу, охолодження процесора. Також можна використати блокування повідомлень, що захистить нерви від нав'язливої реклами в інших програмах.

Hibernator

Якщо у смартфоні завантажено багато програм, це погіршує працездатність гаджета та швидко розряджає батарею. Вирішити ці проблеми зможе Hibernator. Застосунок охолоджує гаджет, чистить оперативну пам'ять, оптимізує роботу процесора, автоматично закриває програми, коли дисплей вимикається.

GSam Battery Monitor

У застосунку можна отримати багато корисної інформації для аналізу працездатності смартфону. Зокрема, GSam Battery Monitor повідомляє, які саме програми найбільше використовують енергії. Також застосунок попереджає, скільки часу залишилося до повного розрядження акумулятора. А ще завдяки GSam Battery Monitor користувач може сортувати програми за різними показниками енерговитрат: частота використання сенсора, кількість пробуджень, час роботи тощо.   

Naptime

Застосунок має цікаві функції, що зберігають заряд батареї. Так, Naptime примусово вимикає програми під час сплячого режиму смартфону. Також є можливість автоматичного відключення Bluetooth, Wi-Fi, мобільних даних.  

Greenify

Застосунок потурбується про збереження заряду батареї, коли користувач неактивно юзає гаджет. Тобто щойно гасне екран, усі програми можуть відключитися. Водночас можна обирати, які саме програми продовжать роботу, наприклад, будильник або месенджер.

Battery Widget

У застосунку можна бачити рівень заряду акумулятора у відсотках. При цьому є можливість обрати один із шести стилів для установки віджету. Також застосунок надає наступну інформацію: температуру, графік розходу енергії, час роботи, процес заряджання тощо. А ще у застосунку можна подивитися мапу та дізнатися, в яких місцях збільшуються витрати енергії батареї.

AppBlock

Застосунок допоможе заблокувати програми, коли вони непотрібні, наприклад, під час відключення електрики. Зокрема, AppBlock вимикає програми на конкретний час, обмежує час перебування у соцмережах або месенджерах, блокує пошту та інше.

DevCheck

Завдяки програмі можна отримати багато корисної інформації про якість роботи гаджету в режимі реального часу. DevCheck аналізує, як працює процесор, пам'ять, акумулятор, камера тощо. Так,  щодо батареї можна побачити такі показники, як температура, напруга, потужність, ємність та інше. Усе це допоможе зрозуміти, чи є у смартфону слабкі місця, що з'їдають ресурс акумулятора.    

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Львівським ресторанам компенсують половину вартості генераторів

Катерина Колонович 10 годин тому

Головна ялинка країни буде максимально енерговідповідальною — YASNO

Катерина Колонович 12 годин тому

28 листопада киянам знизять споживання електроенергії на 60%: тривають екстрені відключення

Катерина Колонович 28 листопада 2022 15:39

Великий адронний колайдер зупинили раніше задля економії електроенергії

Катерина Колонович 28 листопада 2022 13:26

Без світла у Києві залишаються 130 тисяч людей, з мобільним зв'язком справи кращі

Ольга Кротовська 26 листопада 2022 10:01