Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Завзятим мандрівникам. Топ застосунків для подорожі навколо світу

Христина Коновалова
Христина Коновалова journalist, editor
21 січня 2023 4 хвилин читання

На початку року українці мріють про невеликий відпочинок, щоб відволіктися від проблем та оздоровити дітей. SPEKA зібрала топ-10 застосунків, що допоможуть обрати оптимальний для подорожі маршрут, забронювати житло, порахувати витрати та не боятися мовного бар'єру. 

TripIt: Travel Planner

Гарний планувальник для подорожей. У застосунку можна зберігати інформацію про квитки, готелі, оренду авто тощо. Також користувач може залишати мітки у календарі, завантажувати фото та файли, шукати на мапі банкомати, ресторани, паркомісця тощо.   

PackPoint

Застосунок допоможе зібрати необхідні речі для подорожі. Користувач має зазначити у програмі місце поїздки, її мету (ділова чи туристична), термін перебування. Після цього PackPoint сформує перелік необхідних для подорожі речей, враховуючи погодні умови, наявність пралки, переваги у стилі одягу. 

Booking.com

Відомий застосунок для бронювання номера у готелі або апартаментів у будь-якій точці світу. У програмі представлені понад 1,5 млн варіантів розміщення. Тут можна шукати житло на мапі або за назвою, а також фільтрувати за ціною, оцінками від клієнтів та іншими характеристиками. 

Airbnb

Популярний застосунок для пошуку та бронювання житла у різних країнах. Користувач може обрати апартаменти за наступними фільтрами: дизайн, місцерозташування, ціна, відгуки тощо. А ще Airbnb перевіряє наявність зручностей для людей з особливими потребами. Зокрема, йдеться про доступ до житла без сходів та наявність паркомісця для інвалідів. 

Tripadvisor

У застосунку мандрівник може знайти інформацію про готелі, ресторани, екскурсії, пам'ятки. Відвідувачі залишають свої коментарі та поради, що допоможе правильно запланувати подорож. Також у застосунку можна бронювати номери у готелях, столики у ресторанах, квитки на концерти тощо.  

Foursquare

Завдяки застосунку можна знайти ресторани, кафе, нічні клуби, магазини у будь-якому місті планети. Програма врахує уподобання користувача у пошуку закладів та запропонує йому конкретні варіанти. Якщо ж людина підпишеться на друзів у соцмережах, тоді Foursquare покаже їхні рекомендації першими. 

Xe

Чудовий фінансовий застосунок для подорожей. Користувач може бачити поточні курси основних валют світу, конвертувати гроші, робити міжнародні перекази у 130 країн, відстежувати відправлення тощо. Також програма надішле оповіщення про оновлення курсу обраної валютної пари.  

Splitwise

Застосунок буде корисним під час поїздок, адже допоможе розділити витрати між друзями. Splitwise дозволяє порахувати чек за оренду номера, вечерю у ресторані, організацію вечірки тощо. А ще користувачі можуть додавати витрати, писати боргові розписки у будь-якій валюті, коментувати рахунки, дивитися загальний баланс в групі.  

Google Translate

Застосунок допоможе швидко перекласти текст 108 мовами. Наприклад, Google Translate підтримує креольську, лаоську, монгольську, непальську, перську, шотландську, яванську мови. При цьому для перекладу 59 мов не потрібно підключення до інтернету. А ще у програмі є такі функції: використання камери, переклад тексту на фото, режим розмови тощо. 

Eurail

Завдяки застосунку можна зручно подорожувати залізничним транспортом у ЄС. Для цього у Eurail є такі можливості: розклад поїздів, бронювання місць, збереження квитків, пошук інформації про проживання, пороми, автобуси тощо. Програма працює у режимі офлайн. 

50 UAH 150 UAH 500 UAH 1000 UAH 3000 UAH 5000 UAH
0
Прокоментувати
Інші матеріали

Як стати найпопулярнішим застосунком в App Store? Ключові висновки з подкасту з Євгеном Лейбовим, VP of Marketing у Reface

Богдан Сухомлин 30 січня 2024 17:30

Tinder припиняє роботу в білорусі з 15 лютого

Богдан Камінський 16 січня 2024 14:10

Railsware інвестує $10 млн у розробку застосунків для управління проєктами TitanApps

Богдан Камінський 18 грудня 2023 15:49

Застосунок «Вивчаю — не чекаю» для початкової школи завантажили 90 тис. разів

Юлія Мирська 14 грудня 2023 13:08

Хакери Booking.com посилюють атаки на клієнтів

Анастасія Ковальова 2 грудня 2023 17:00