Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Застосунок ChatGPT відтепер доступний у ще 32 країнах: список

Олександр Тартачний
Олександр Тартачний журналіст
26 травня 2023 2 хвилин читання

Через тиждень після запуску застосунку ChatGPT у США компанія-розробник чатбота OpenAI розширила доступ на ще 32 країни. 

Серед країн, у яких працює застосунок ChatGPT для iOS, немає України, але є сусідня Польща. Застосунок тепер працює у таких країнах: Алжир, Аргентина, Азербайджан, Болівія, Бразилія, Канада, Чилі, Коста-Рика, Еквадор, Естонія, Гана, Індія, Ірак, Ізраїль, Японія, Йорданія, Казахстан, Кувейт, Ліван, Литва, Мавританія, Маврикій. , Мексика, Марокко, Намібія, Науру, Оман, Пакистан, Перу, Польща, Катар, Словенія, Туніс і Об’єднані Арабські Емірати. Завантажити програму можна в AppleStore.

Інтерфейс застосунку ChatGPT Інтерфейс застосунку ChatGPT

Нагадаємо, що раніше цього тижня OpenAI розширив застосунок ChatGPT для ще 11 країн. Серед європейських це Франція, Німеччина, Ірландія та Велика Британія.

За перші шість днів від появи у США (18 травня) мобільний застосунок ChatGPT завантажили понад пів мільйона користувачів. За даними data.ai, це перевищило кількість нових користувачів Microsoft Edge та Bing у США за аналогічний період. 

Застосунок ChatGPT безкоштовний та без реклами. Він підтримує голосові команди через систему розпізнавання мови OpenAI Whisper, а також може підключити платну версію ChatGPT Plus, яка коштує $20 на місяць. Це дозволяє мати необмежений доступ до чатбота, навіть у години перевантаження серверів, швидшу генерацію відповідей та швидший доступ до нових функцій.

Наприклад, віднедавна, користувачі ChatGPT Plus мають функцію веббраузера і чатбот синхронізується з актуальними даними, а не 2021 року, на яких його навчали. 

Останнім часом генеральний директор OpenAI Сем Альтман відвідує кілька країн, щоб зустрітися з політиками та прокомунікувати щодо занепокоєння можливим зловживанням ШІ. Зокрема, він відвідає кілька європейських країн та  Індію.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Техногіганти виділять американським та японським університетам $110 млн на ШІ-дослідження

Богдан Камінський 13 квітня 2024 08:00

Meta тестує штучний інтелект на панелі пошуку в Instagram

Вікторія Рудзінська 12 квітня 2024 21:10

ШІ виходить на новий рівень: OpenAI пропонує ChatGPT великим компаніям, зокрема Microsoft

Вікторія Рудзінська 12 квітня 2024 20:09

Apple планує нові Mac на базі M4 з акцентом на штучний інтелект — Bloomberg

Богдан Камінський 12 квітня 2024 18:59

Підписники ChatGPT Plus отримали доступ до GPT-4 Turbo

Богдан Камінський 12 квітня 2024 18:19