Упс! Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Записи з камер спостереження за водіями кур'єрських фургонів Amazon з’явилися в інтернеті

Богдан Камінський
Богдан Камінський
18 липня 2023 2 хвилин читання

Протягом останніх тижнів на Reddit з'явилася велика кількість відео, знятих камерами спостереження у фургонах Amazon. Про це пише The Verge.

На одному відео можна почути два голоси за кадром, які коментують взаємодію водія з собакою клієнта. Запис доволі невинний, але він порушує власну політику конфіденційності Amazon щодо технології автомобільних камер.

Інше відео було записано на смартфон, на якому видно відтворення запису на моніторі комп'ютера. На ньому демонструється зелене поле, що представляє систему штучного інтелекту камери фургона. Вона відстежує переміщення водія навколо автівки.

Це лише деякі приклади записів, що були опубліковані на Reddit за останні тижні. У кількох випадках здається, що ці відео публікуються не водієм, зображеним на кадрах. Наразі невідомо, хто є авторами цих дописів та звідки в них записи.

Amazon давно шпигує за водіями фургонів доставки

Amazon почала встановлювати камери зі штучним інтелектом компанії Netradyne Driveri ще у 2021 році. Їхня задача — аналізувати роботу водіїв під час керування транспортним засобом і доставки посилок. 

Пізніше водіїв Amazon змусили підписати біометричну форму згоди, щоб дозволити компанії збирати різноманітну інформацію. Камери працюють увесь час, а система ШІ завантажує окремі кліпи на сервери« Amazon, коли виявляє проблеми з безпекою.

В компанії повідомили, що компанія ділиться інформацією з камер лише з кур’єрською службою DSP та іншими підрозділами Amazon. Публікація контенту назовні є «порушенням програмної політики», повідомив представник техногіганта.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

NVIDIA та Amazon анонсували ШІ-суперкомп'ютер Project Ceiba та суперприскорювач GH200

Артем Житкевич 11 годин тому

Можливості дропшипінгу на міжнародний ринок: з чого почати

Влад Мальчевський 11 годин тому

Топ 4 тренди розвитку телеком-компаній у 2024 році — прогноз Асоціації IT Ukraine

Богдан Камінський 11 годин тому

Крім ChatGPT. Сім ШІ-інструментів, які підвищать вашу продуктивність

Назарій Присяжнюк 11 годин тому

Google інвестує $10 млн у навчання студентів кібербезпеці в ЄС та Україні

Богдан Камінський 13 годин тому