Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Українська IT-школа Mate Academy залучила $1,9 млн інвестицій

SPEKA Media
14 листопада 2021 2 хвилин читання

Mate Academy — навчальна онлайн-платформа, де готують майбутніх програмістів, тестувальників, дизайнерів та рекрутерів. Серед інших IT-курсів Mate Academy вирізняє нетипова для України бізнес-модель: плату зі студентів знімають тільки в разі успішного працевлаштування. Нещодавно компанія отримала нові інвестиції і тепер планує виходити на ринки Польщі та США.

Speka розповідає подробиці.

Хто інвестори

В капітал компанії увійшли інвестфонди Horizon Capital, TA Ventures та Flyer One Ventures. Також раунд підтримали Таавет Хінрікусі з Wise, Стен Тамвік з Teleport, Рагнар Сасс з Pipedrive та Мартін Вілліг з Bolt.

Загалом стартап отримав $1,9 млн. Mate Academy не розкриває, за якою оцінкою закрили раунд. Як припускає Forbes, йдеться про суму до $10 млн.

Як працює школа

Безкоштовні курси в Mate Academy тривають чотири місяці. Якщо після них випускник знаходить роботу в IT, він протягом двох років щомісяця відраховує Mate Academy 17% своєї зарплатні. За прострочення платежу нараховується пеня у розмірі подвійної облікової ставки НБУ.

Натепер в IT працюють 1500 колишніх студентів Mate Academy. Цього року компанія сподівається працевлаштувати 800 людей, а наступного — вдвічі більше.

Mate Academy існує з 2015 року. Стартап запустив колишній співробітник Google Роман Апостол разом зі своєю дружиною Анною Апостол, в минулому бізнес-девелоперкою IT-компанії SoftBistro. Третім кофаундером став Макс Лисак, співзасновник львівського бізнес-інкубатора Startup Depot.

0
Прокоментувати
Інші матеріали

Netsolid Investments готовий інвестувати в українські проєкти з digital-маркетингу та IT до $1,5 млн

Ольга Кротовська 14 червня 2022 16:26

Як стартапу підготувати фінансову модель: 6 кроків + таблиці

Ira Hoiuk 6 червня 2022 16:00

Київський стартап Salo залучив $2 млн на нову соцмережу Yope

Марія Макуха 31 травня 2022 18:52

GlobalLogic запускає серію профорієнтаційних лекцій для школярів

Марія Макуха 20 травня 2022 16:22

Roosh Ventures інвестує в американський фінтек-стартап TheGuarantors

Наталія Миронова 17 травня 2022 15:35