Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
Упс!
Не вдала спроба:(
Будь ласка, спробуйте ще раз.

Українська Competera залучила $1,5 млн інвестицій. Раунд закрили в травні 2021 року

SPEKA Media
25 жовтня 2021 2 хвилин читання

Інвестори проєкту очікують, що за 2-3 роки компанія стане єдинорогом

Українська хмарна платформа для ціноутворення Competera оголосила про те, що залучила late-seed-раунд від фонду Flyer One Ventures. Також раунд підтримав Кірат Ананд — керівник стратегії ціноутворення в Walmart і новий стратегічний консультант Competera. Отримані гроші компанія планує витратити на освоєння ринку США, а також на прискорення зростання бізнесу.

В прес-релізі компанія пише, що сума раунду склала $1,5 млн. За даними Crunchbase, компанія залучила $1,3 млн від Flyer One Ventures ще в травні 2021 року. Генеральний партнер Flyer One Ventures Віталій Лаптенок підтвердив, що угоду закрили давно. Загалом Competera залучила вже $2,8 млн інвестицій.

«В бізнесі Competera нам подобаються дві речі: сильна команда і зрозумілий ринок, що дуже добре зростає. Продукт компанії може суттєво підвищити ефективність на цьому ринку і дати клієнтам можливість заробляти більше. Ми дуже задоволені динамікою після угоди і очікуємо, що за 2-3 роки ця компанія стане єдинорогом», – розповів SPEKA Віталій Лаптенок.
Віталій Лаптенок

Олександр Галкін і Олександр Сазонов запустили Competera в 2014 році. Сьогодні продуктом користуються понад 100 світових ритейлерів. В компанії кажуть, що її інструмент допомагає торговим мережам збільшити валовий прибуток на 9%.

Платформа Competera базується на технології штучного інтелекту. Вона аналізує близько двадцяти факторів — структуру та еластичність попиту, репутацію бренду, взаємовплив цін на різні товари тощо. В результаті клієнти отримують рекомендації щодо ціноутворення на будь-якому рівні — від окремого магазина до цілої країни. 

«Якщо говорити глобально, наша мета — звільнити ритейлерів від щоденної рутини і зекономити їм час для більш важливих завдань, таких як формування бізнес-стратегії, оптимізація роботи команди чи вихід на нові ринки», — говорить CEO Competera Олександр Галкін.
Олександр Галкін
Коментарі
Інші матеріали

Roosh Ventures інвестує в американський фінтек-стартап TheGuarantors

Наталія Миронова 17 травня 2022 15:35

Для стартапів настає «післясвят». Ринок очікує на серйозне падіння інвестицій у tech — Insider

Юлія Даниленко 26 січня 2022 15:38

Як правильно продати стартап за кордон: чотири поради від юриста

Юлія Даниленко 19 січня 2022 19:57

Що не так з українською стартап-екосистемою та як це виправити: деталі дослідження USF

Наталія Миронова 19 січня 2022 15:50

Y Combinator змінив умови інвестування: що про це думають українські експерти

Юлія Даниленко 19 січня 2022 12:07